Aircom

  • Huawei AP362
  • HUAWE S310
  • Komshine FX39
 
 
 
 
  •  
    13.10.2023
     

    LAD-X: nová řada průmyslových zálohovacích zdrojů značky MEANWELL

     

    Populární řadu AD-155X do budoucna plně nahrazuje nová modelová řada zálohovacích zdrojů s označením LAD-X. Nové zdroje jsou v menších pouzdrech, mají možnost indikace stavů TTL signály, nově poskytují ochranu proti přepólování akumulátoru a řadu dalších vylepšení ... 
    • LAD-120X • 12/24/48V zdroje o výkonu 120W  
    • LAD-240X • 12/24/48V zdroje o výkonu 240W 
    • LAD-360X • 24/48V zdroje o výkonu 360W 

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    03.07.2023
     

    Produktové novinky MIKROTIK

     

    Aktuální produktové novinky avizované newsletterem výrobcem na Březen

    • LHGGR&FG6621-EA • Venkovní LTE jednotka LHG LTE6 kit 
    • wAPR-2nD&EC200A-EU • 2,4GHz jednotka wAP LTE kit 
    • CRS326-4C+20G+2Q+RM • 26-port Combo Cloud Router Switch  
    • FTC11XG • Inteligentní média konvertor optika/metalika 
    LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8 LTE Access Point is podporou LoRa 
    XQ+CM0000-XS+ • QSFP28/SFP28 konvertor
    SXTsq-mount • Polohovací držák k jednotkám SXTsquare

    Prosinec:
    • L11UG-5HaxD-NB • WiFi6 venkovní jednotka NetBox 5 ax 
    • L22UGS-5HaxD2HaxD-15s • WiFi6 jednotka MantBox ax 15s 
    • L11UG-5HaxD • WiFi6 RouterBOARD deska pro integraci do CPE 
    D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F 5G wifirouter Chateau 5G R16 
    APA-1 • Napájecí automotive člen s přepěťovou ochranou

    Listopad
    • CME Gateway • CME brána s CAT-M/NBx modemem pro mobilní sítě 
    LtAP-2HnD&FG621-EA • Outdor jednotka LtAP LTE6 kit s GPS
    R11eL-FG621-EA • Mini-PCIe karta s LTE6 modemem

    Září:
    • CRS310-8G+2S+IN • 8x 2,5GB ETH, 2x SPF+ indoor switch 
    SXTR&FG621-EA • Outdor jednotka SXT LTE6 kit  

     
     
     
     
     
     
  •  
    25.04.2023
     

    Provozovna AIRCOM Praha na nové adrese

     

    Vážení zákazníci,
    od 2.5. sídlíme na nové adrese:


    FLEXI Park, hala 9 
    ul. Chlumecká 3203
    (vedle SCONTO nábytek)
    198 29, Praha 9 - Černý Most


    GPS: 50.1115625N, 14.5855483E (Odkaz na mapu)

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    11.03.2022
     

     

    Vážení zákazníci,

    USA v reakci na ruskou invazi na Ukrajinu přistoupily k sankcím, týkajích se i námi distribuovaných produktů Ubiquiti a Mikrotik. V souvislosti s tím prosím věnujte pozornost sdělením v následujícím článku.

    1. Omezení na specifické destinace
    Produkty Ubiquiti a Mikrotik, které jsou klasifikovány jako „5A002-ENC Restricted“, lze prodávat, odesílat nebo jinak převádět pouze koncovým příjemcům v Rusku a Bělorusku, kteří jsou dceřinými společnostmi nebo společným podnikem amerických společností nebo spojenců USA. 

     
     
     
     
     
     
  •  
    20.10.2021
     

    NOVINKY V NABÍDCE KOMPONENT PRO OPTICKÉ SÍTĚ

     

    Rozšířena nabídka pasivních prvků pro výstavbu optických sítí FTTx/PON GPON:

    • distribuční boxy
    • optické kazety
     PLC splittery
    • útlumové články 
    • koncové zásuvky

     
     
     
     
     
     
  •  
    12.01.2021
     

    Skladem profesionální průmyslové napájecí zdroje DELTA se zálohovací funkcí

     


    V nabídce nové profesionální zdroje Delta s funkcí nabíječky UPS pro 24V a 12V systémy s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
    Disponují LED indikací DC, indikací polarity či nulovým časovým přechodem při ztrátě napájení na AKU. Integrovaná ochrana proti přepolování akumulátoru, teplotní, výkonová, proudová a zkratová ochrana. 

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 

Doporučujeme z naší nabídky

 
 
KOMSHINE • FX39 • Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorová

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 

 

38 990.00 Kč bez DPH

 

47 177.90 Kč s DPH
 
 
 
 
WIFIHW • SJ-ODB-04A-1 • Distribuční box, nástěnný, 8 vláken, neosazený

FTTH distribuční box pro instalaci 1:8 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

 

 

299.00 Kč bez DPH

 

361.79 Kč s DPH
 
 
 
 
MIKROTIK • CubeG-5ac60ay • 60GHz 802.11ay PtP/PtMP jednotka Cube 60Pro ac

Outdoor jednotka, která nahrazuje gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátový prvek standardu 802.11ay v bezlicenčním pásmu 60 GHz s 5GHz zálohou. Nejnovější produktová řada Cube 60 Pro posouvá výhody 60GHz sítí na další úroveň díky novému s

 

 

2 761.00 Kč bez DPH

 

3 340.81 Kč s DPH
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/APC-1-A-S •  Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-1-A • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

 

 

81.00 Kč bez DPH

 

98.01 Kč s DPH
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 

 

1 090.00 Kč bez DPH

 

1 318.90 Kč s DPH
 
 
 
 
V-SOL • V1600GS • Jednoportové GPON OLT

V-SOL • V1600GS • Jednoportové GPON OLT

 

 

6 553.00 Kč bez DPH

 

7 929.13 Kč s DPH
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

 

 

477.00 Kč bez DPH

 

577.17 Kč s DPH
 
 
 
 
DATAWAY • DW-5-F-LSOH-500 • FTP kabel Cat5e, drát, LSOH, Dca (500m cívka)

FTP kabel Cat5e, drát, LSOH, Dca (500m cívka)

 

 

4 817.00 Kč bez DPH

 

5 828.57 Kč s DPH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


Přihlášení

 
 
 
 

Aktuality

 

  •  
    13.10.2023
     

    LAD-X: nová řada průmyslových zálohovacích zdrojů značky MEANWELL

     

    Populární řadu AD-155X do budoucna plně nahrazuje nová modelová řada zálohovacích zdrojů s označením LAD-X. Nové zdroje jsou v menších pouzdrech, mají možnost indikace stavů TTL signály, nově poskytují ochranu proti přepólování akumulátoru a řadu dalších vylepšení ... 
    • LAD-120X • 12/24/48V zdroje o výkonu 120W  
    • LAD-240X • 12/24/48V zdroje o výkonu 240W 
    • LAD-360X • 24/48V zdroje o výkonu 360W 

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    03.07.2023
     

    Produktové novinky MIKROTIK

     

    Aktuální produktové novinky avizované newsletterem výrobcem na Březen

    • LHGGR&FG6621-EA • Venkovní LTE jednotka LHG LTE6 kit 
    • wAPR-2nD&EC200A-EU • 2,4GHz jednotka wAP LTE kit 
    • CRS326-4C+20G+2Q+RM • 26-port Combo Cloud Router Switch  
    • FTC11XG • Inteligentní média konvertor optika/metalika 
    LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8 LTE Access Point is podporou LoRa 
    XQ+CM0000-XS+ • QSFP28/SFP28 konvertor
    SXTsq-mount • Polohovací držák k jednotkám SXTsquare

    Prosinec:
    • L11UG-5HaxD-NB • WiFi6 venkovní jednotka NetBox 5 ax 
    • L22UGS-5HaxD2HaxD-15s • WiFi6 jednotka MantBox ax 15s 
    • L11UG-5HaxD • WiFi6 RouterBOARD deska pro integraci do CPE 
    D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F 5G wifirouter Chateau 5G R16 
    APA-1 • Napájecí automotive člen s přepěťovou ochranou

    Listopad
    • CME Gateway • CME brána s CAT-M/NBx modemem pro mobilní sítě 
    LtAP-2HnD&FG621-EA • Outdor jednotka LtAP LTE6 kit s GPS
    R11eL-FG621-EA • Mini-PCIe karta s LTE6 modemem

    Září:
    • CRS310-8G+2S+IN • 8x 2,5GB ETH, 2x SPF+ indoor switch 
    SXTR&FG621-EA • Outdor jednotka SXT LTE6 kit  

     
     
     
     
     
     
  •  
    25.04.2023
     

    Provozovna AIRCOM Praha na nové adrese

     

    Vážení zákazníci,
    od 2.5. sídlíme na nové adrese:


    FLEXI Park, hala 9 
    ul. Chlumecká 3203
    (vedle SCONTO nábytek)
    198 29, Praha 9 - Černý Most


    GPS: 50.1115625N, 14.5855483E (Odkaz na mapu)

     

     
     
     
     
     
     
  •  
    11.03.2022
     

     

    Vážení zákazníci,

    USA v reakci na ruskou invazi na Ukrajinu přistoupily k sankcím, týkajích se i námi distribuovaných produktů Ubiquiti a Mikrotik. V souvislosti s tím prosím věnujte pozornost sdělením v následujícím článku.

    1. Omezení na specifické destinace
    Produkty Ubiquiti a Mikrotik, které jsou klasifikovány jako „5A002-ENC Restricted“, lze prodávat, odesílat nebo jinak převádět pouze koncovým příjemcům v Rusku a Bělorusku, kteří jsou dceřinými společnostmi nebo společným podnikem amerických společností nebo spojenců USA. 

     
     
     
     
     
     
  •  
    20.10.2021
     

    NOVINKY V NABÍDCE KOMPONENT PRO OPTICKÉ SÍTĚ

     

    Rozšířena nabídka pasivních prvků pro výstavbu optických sítí FTTx/PON GPON:

    • distribuční boxy
    • optické kazety
     PLC splittery
    • útlumové články 
    • koncové zásuvky

     
     
     
     
     
     
  •  
    12.01.2021
     

    Skladem profesionální průmyslové napájecí zdroje DELTA se zálohovací funkcí

     


    V nabídce nové profesionální zdroje Delta s funkcí nabíječky UPS pro 24V a 12V systémy s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
    Disponují LED indikací DC, indikací polarity či nulovým časovým přechodem při ztrátě napájení na AKU. Integrovaná ochrana proti přepolování akumulátoru, teplotní, výkonová, proudová a zkratová ochrana. 

     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.