Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

227

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT Huawei pro FTTH sítě. Je vybavena 1 GPON SC/UPC a 1 Gigabit Ethernet portem. Je napájena 12V / 0,5A.

 
 
 

 

555.00 Kč  bez DPH

 

673.37 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • OCHS60 • Ochrana optického sváru 3x60mm

Ochrana optického sváru 3x60mm.

 
 
 

 

1.30 Kč  bez DPH

 

1.57 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Snížená cena 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-31DLC20D • Mikrotik SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

441.00 Kč  bez DPH

 

535.43 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
KDP • KO-08-9-Z006 • Optický kabel Blown Cable 8vl., 09/125, LFP, 2,8mm, Z006, CLT

8 vláknový optický mikro kabel určený do venkovního prostředí, především pro zafouknutí do HDPE mikrotrubiček. Optické vlákno G.657A je vedené v gelem plněné trubiče s LFP pláštěm. Rozsah provozní teploty -20°C až +70°C. Životnost kabelu je minimálně 30 l

 
 
 

 

8.30 Kč  bez DPH

 

10.04 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

551.00 Kč  bez DPH

 

666.71 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • OCHS40 • Ochrana optického sváru 3x40mm

Ochrana optického sváru 3x40mm.

 
 
 

 

1.50 Kč  bez DPH

 

1.82 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC112CS • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. • Podporuje technologii WDM, odesílá

 
 
 

 

617.00 Kč  bez DPH

 

748.39 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

331.00 Kč  bez DPH

 

402.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
KDP • KO-02-9-Z006 • Optický kabel Blown Cable 2vl., 09/125, LFP, 2,8mm, Z006, CLT

2 vláknový optický mikro kabel určený do venkovního prostředí, především pro zafouknutí do HDPE mikrotrubiček. Optické vlákno G.657A je vedené v gelem plněné trubiče s LFP pláštěm. Rozsah provozní teploty -20°C až +70°C. Životnost kabelu je minimálně 30 l

 
 
 

 

5.20 Kč  bez DPH

 

6.29 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0001 • 1m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

551.00 Kč  bez DPH

 

666.71 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

18.20 Kč  bez DPH

 

22.02 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-3553LC20D • Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (20km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 
 
 

 

1 351.00 Kč  bez DPH

 

1 638.34 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ZASFTTX2 • Optická FTTX zásuvka 2vl

Dvouvláknová zásuvka na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a vylamovací pak po stranách a na horní straně. Konektory lze použít jakékoliv přímé a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

 
 
 

 

19.70 Kč  bez DPH

 

23.84 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+85DLC03D • MultiMode 10G SFP+ modul (300m)

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

 
 
 

 

1 103.00 Kč  bez DPH

 

1 334.63 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
KDP • KO-12-9-Z019 • Optický kabel Blown Cable 12vl., 09/125, PE, 5mm, Z019, MLT

Optický kabel vhodný do venkovního prostředí k zafukování do trubek a mikrotrubiček HDPE. 12 vláknový optický kabel s vlákny vedenými v gelem plněných trubíčkách omotaných kolem centrálního tahového prvku. Typ vláken singlemode(SM) o průměru 09/125, Z019

 
 
 

 

19.80 Kč  bez DPH

 

23.96 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-SC/UPC-SM-9/125-1 • Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.

 
 
 

 

21.60 Kč  bez DPH

 

26.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

582.00 Kč  bez DPH

 

707.85 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • MC220L • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet

Obousměrný SPF modul WDM Hlavní znaky: • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z • Port FX podporuje výměnu za provozu. • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optickéh

 
 
 

 

418.00 Kč  bez DPH

 

507.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • HDPES40MAT • Spojka Matrix "I" 40/40 přímá

Vodotěsná spojka trubek HDPE MATRIX "I" je určena pro spojení HDPE trubky a propojení mikrotrubiček uvnitř spojky. Spojka má dělené matice a lze ji nasadit na tubku bez přerušení. Průměr vnější: 40 Příslušenství: Spojka

 
 
 

 

990.00 Kč  bez DPH

 

1 197.90 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1X4-02 • Splitter PLC 1x4 bez konektorů, 1m

Splitter PLC 1x4 bez konektorů, průměr vláken: 0,9mm.

 
 
 

 

94.00 Kč  bez DPH

 

113.74 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SPL1X2-02 • Splitter PLC 1x2 bez konektorů, 1m

Splitter PLC 1x2 bez konektorů, 1m, průměr:0,9mm.

 
 
 

 

110.00 Kč  bez DPH

 

133.10 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Snížená cena 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

227

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.