LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

291

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

479.00 Kč  bez DPH

 

579.59 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-2 • Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 2m

Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 2m

 
 
 

 

46.80 Kč  bez DPH

 

56.63 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH SC/APC-1 • Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 1m

Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G652D, simplex, 1m

 
 
 

 

44.40 Kč  bez DPH

 

53.72 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-5 •Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 5m

Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 5m

 
 
 

 

56.00 Kč  bez DPH

 

67.76 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+RJ10 • RJ45 SFP+ metalický modul

Modul umožňující až 10Gbps rychlosti po UTP/FTP kabeláži s aktivními prvky disponujícími SFP+ porty. Kompatibilní se všemi MikroTik aktivními prvky disponujícími SFP+ porty, použitím S+RJ10 upgradujete vaši síť na 10 Gbps.

 
 
 

 

1 079.00 Kč  bez DPH

 

1 307.41 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8110H • GPON ONT (1xGPON, 1xGE, 1x RJ11)

HG8110H je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC, 1x Gigabit Ethernet portem a jedním telefonním POTS portem RJ11.

 
 
 

 

498.00 Kč  bez DPH

 

604.40 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka SC/APC, duplex, SM

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vlákennebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

 
 
 

 

16.40 Kč  bez DPH

 

19.84 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-SC/APC-2 •Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, SC/APC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, SC/APC

 
 
 

 

25.30 Kč  bez DPH

 

30.61 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • BWN-FX-39 • 3D optická svářečka, 6 motorová

WiFiHW • BWN-FX-39 • 3D optická svářečka, 6 motorová

 
 
 

 

40 990.00 Kč  bez DPH

 

49 597.90 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
FIBRAIN • FGMS-S31L-020 • Transceiver 1000Base-LH, 10/100/1000Mbps RJ45, + SFP modul 1310nm, SM, 20km, 2x LC

Kvalitní a spolehlivý gigabitový média konvertor určený pro převod z optického vedení WDM na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v simplex režimu pro port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pro použití s optickým kabel

 
 
 

 

1 149.00 Kč  bez DPH

 

1 390.29 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO • GPON UFiber loco jednotka

UFiber loco nabízí moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon. Jedná se o CPE jednotku pro GPON řešení.

 
 
 

 

983.00 Kč  bez DPH

 

1 191.25 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Optický útlumový článek SC/APC male-female 10 dB

Optický útlumový článek SC/APC male-female 10 dB

 
 
 

 

217.00 Kč  bez DPH

 

262.57 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-WiFi • 4-Port GPON Router s Wi-Fi

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním.

 
 
 

 

1 556.00 Kč  bez DPH

 

1 884.58 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter

WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter

 
 
 

 

6 394.00 Kč  bez DPH

 

7 736.74 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
Huawei • GPON-OLT-Class C+ • GPON SFP OLT Class C+ modul

Huawei • GPON-OLT-Class C+ • GPON SFP OLT Class C+ modul

 
 
 

 

495.00 Kč  bez DPH

 

600.77 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H805GPFD • GPON karta GPFD s 16porty a SFP C+ moduly

GPON karta GPFD s 16porty a SFP C+. Kompatibilní s řadou OLT MA5683T, MA5680T.

 
 
 

 

36 930.00 Kč  bez DPH

 

44 687.12 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 SC/APC, 2,0 mm

Kazetový optický splitter 1x8 SC/APC, 2,0 mm

 
 
 

 

384.00 Kč  bez DPH

 

464.64 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H806GPBD • GPON karta GPFD s 8porty a SFP C+ moduly

Huawei • GPBD • GPON karta GPBD s 8porty a SFP C+

 
 
 

 

17 160.00 Kč  bez DPH

 

20 765.41 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

647.00 Kč  bez DPH

 

784.69 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-OLT • UFiber OLT jednotka, 8x GPON

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLD má kromě 8 GPON portů také dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový

 
 
 

 

33 580.00 Kč  bez DPH

 

40 633.62 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

291

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.