Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické sítě:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

242

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-85DLC05D • MultiMode SFP modul 1.25G (550m)

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 
 
 

 

326.00 Kč  bez DPH

 

396.28 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

544.00 Kč  bez DPH

 

658.24 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBFTC11 • Média konvertor Optika/Metalika

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.

 
 
 

 

734.00 Kč  bez DPH

 

889.96 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

734.00 Kč  bez DPH

 

888.14 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Wodaplug • WDS-1U4PGE • 1U 4PON OLT hlavní jednotka 4 porty

GEPON OLT jednotky WDS1U4PGE jsou osazeny značkovým čipsetem Cortina CS8032, jejich výkon a signálová úrověň je tedy na velice vysoké úrovni a zajistí pro vaši sít široké pokrytí stabilním signálem. Tepelná odolnost byla také otestována při dlouhodobém te

 
 
 

 

17 820.00 Kč  bez DPH

 

21 564.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+31DLC10D • SingleMode 10G SFP+ modul (10km)

SingleMode 10G SFP+ modul s 1310nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 10km. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Product code: S+85DLC03D Data Rate: 10G Distance: 10k Mode: SM Wavelength: 1310nm Connector: LC Format:

 
 
 

 

2 719.00 Kč  bez DPH

 

3 289.99 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • VFTO-E1-FB-0 • FTTH box, 2x SC, simplex, bez výbavy, vnitřní

Fibrain VFTO-E1 účastnický box je určený pro sítě FTTH jako ukončení optické cesty až do 4 optických vláken v domácích a firemních aplikacích. Box umožňuje připojení 2 x SC nebo 4 x LC pigtaily pomocí svárů v kazetě zabudované v boxe. Konektory mohou být

 
 
 

 

69.00 Kč  bez DPH

 

83.49 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Wodaplug • WDS-SFP-PX20 • GEPON SFP module, 1000BASE-PX20+, pro Wodaplug GEPON OLT jednotky

WDS-SFP-PX20 je velmi výkonný SFP transceiver optický modul pro single fiber komunikaci s vlnovou délkou 1490nm continuous-mode transmitter a 1310nm burst-mode receiver. Je navržen dle standardů CTC 3.0 a IEEE802.3ah -2004 1000BASE- PX20+ pro EPON apl

 
 
 

 

1 452.00 Kč  bez DPH

 

1 758.74 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

582.00 Kč  bez DPH

 

707.85 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (20-Pack)

UF-SM-1G-S je sada 20ks singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

5 256.00 Kč  bez DPH

 

6 361.58 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

2 221.00 Kč  bez DPH

 

2 691.04 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G je sada 20ks singlemode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

20 270.00 Kč  bez DPH

 

24 528.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

4 161.00 Kč  bez DPH

 

5 036.62 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G-S je sada 20ks singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

37 790.00 Kč  bez DPH

 

45 727.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (2-Pack)

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

438.00 Kč  bez DPH

 

531.80 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G-20 • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (20-Pack)

UF-MM-1G je sada 20ks multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

4 004.00 Kč  bez DPH

 

4 846.66 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (2-Pack)

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

940.00 Kč  bez DPH

 

1 141.03 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G-20 • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (20-Pack)

UF-MM-10G je sada 20ks multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

9 010.00 Kč  bez DPH

 

10 903.92 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-100 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 30m

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

1 482.00 Kč  bez DPH

 

1 795.04 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-200 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 60m

FC-SM-100 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

2 190.00 Kč  bez DPH

 

2 651.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-300 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 90m

FC-SM-100 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

3 097.00 Kč  bez DPH

 

3 749.19 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

242

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.