LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

294

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 
 
 

 

1 237.00 Kč  bez DPH

 

1 498.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-RJ01 • RJ45 SFP 10/100/1000M modul

RJ45 SFP 10/100/1000M module kompatibilní s většinou síťových zařízení na trhu osazených Gigabit SFP porty. • Up to 1.25 Gb/s bi-directional data links • 100m transmission over unshielded • Compliant with IEEE Std 802.3TM-2002 • Compliant with SFP M

 
 
 

 

519.00 Kč  bez DPH

 

627.99 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • FX39 • Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorová

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 
 
 

 

34 950.00 Kč  bez DPH

 

42 295.55 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • BW-OFS-60M • Ochrana sváru 1,2 x 60 mm, 100 ks

Ochrana sváru 1,2 x 60 mm, 100 ks

 
 
 

 

185.00 Kč  bez DPH

 

223.85 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H805GPFD • GPON karta GPFD s 16porty a SFP C+ moduly

GPON karta GPFD s 16porty a SFP C+. Kompatibilní s řadou OLT MA5683T, MA5680T.

 
 
 

 

36 930.00 Kč  bez DPH

 

44 687.12 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+RJ10 • RJ45 SFP+ metalický modul

Modul umožňující až 10Gbps rychlosti po UTP/FTP kabeláži s aktivními prvky disponujícími SFP+ porty. Kompatibilní se všemi MikroTik aktivními prvky disponujícími SFP+ porty, použitím S+RJ10 upgradujete vaši síť na 10 Gbps.

 
 
 

 

1 167.00 Kč  bez DPH

 

1 413.89 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • SCM-A-12H • Optická kazeta s držákem pro 12 svárů

Optická kazeta SCM-A-XX je prvkem, který sa používa v optických zařízeních, jako jsou skříně, moduly optických vláken, aby se zaručilo uskladnění extra délky vlákna a ochrany spojů. Optimalizovaný tvar kazety ulehčuje efektivní umístění vláken.

 
 
 

 

59.00 Kč  bez DPH

 

71.39 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • BW-OFS-40M • Ochrana sváru 1,2 x 40 mm, 100 ks

Ochrana sváru 1,2 x 40 mm, 100 ks

 
 
 

 

203.00 Kč  bez DPH

 

245.63 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-RJ45-1G • Gigabitový metalický SFP modul

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů.

 
 
 

 

413.00 Kč  bez DPH

 

501.54 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-RJ45-10G • 10-Gbps metalický SFP modul

UF-RJ45-10G je 10-Gbps SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m.

 
 
 

 

1 324.00 Kč  bez DPH

 

1 603.86 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • GPON-OLT-Class C+ • GPON SFP OLT Class C+ modul

Huawei • GPON-OLT-Class C+ • GPON SFP OLT Class C+ modul

 
 
 

 

495.00 Kč  bez DPH

 

600.77 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-GP-C+ • UFiber GPON SFP C+ modul do OLT

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.

 
 
 

 

1 882.00 Kč  bez DPH

 

2 279.04 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-Instant • UFiber Instant GPON ONU optický modul

UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2.

 
 
 

 

942.00 Kč  bez DPH

 

1 141.64 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-MMST-1X2-SC-APC • PLC splitter 1:2, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

PLC splitter 1x2, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 2m, G.657A, konektory SC/APC

 
 
 

 

111.00 Kč  bez DPH

 

134.31 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SJ-ODB-SK07-B • Distribuční nástěnný/sloup, 16 vláken, neosazený

FTTH distribuční box pro instalaci 1:16 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

 
 
 

 

1 294.00 Kč  bez DPH

 

1 565.74 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • SJ-ODB-SK06-A-1 • Distribuční box, nástěnný, 24 vláken, neosazený

Distribuční box • SJ-ODB-SK06-A-1 • nástěnný, 24 vláken, neosazený

 
 
 

 

1 270.00 Kč  bez DPH

 

1 536.70 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • SJ-ODB-04A-1 • Distribuční box, nástěnný, 8 vláken, neosazený

FTTH distribuční box pro instalaci 1:8 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

 
 
 

 

673.00 Kč  bez DPH

 

814.33 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • SJ-ODB-SK03-B • Distribuční box, nástěnný, 8 vláken, neosazený

Distribuční box • SJ-ODB-SK03-B • nástěnný, 8 vláken, neosazený

 
 
 

 

230.00 Kč  bez DPH

 

278.30 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • SJ-ODB-SK01-4A • Distribuční box, nástěnný, 4 vlákna, neosazený

Distribuční box • SJ-ODB-SK01-4A • nástěnný, 4 vlákna, neosazený

 
 
 

 

365.00 Kč  bez DPH

 

441.65 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-IM-1X8-SC-APC • Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:8

PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC ,

 
 
 

 

554.00 Kč  bez DPH

 

670.34 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

294

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.