LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • FTC11XG • Inteligentní média konvertor Optika/Metalika

Konvertor signálu z optických vláken na metaliku odolný proti povětrnostním vlivům s krytím IP55. Umožňuje přeměnit 10gigabitová optická připojení SFP+ na 10gigabitový Ethernet RJ45.

 
 
 

 

2 460.00 Kč  bez DPH

 

2 978.42 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • BWN-PLC-RM • 19" montáž do rozvaděče pro PLC splittery

WiFiHW • BWN-PLC-RM • 19" montáž do rozvaděče pro PLC splittery

 
 
 

 

978.00 Kč  bez DPH

 

1 183.38 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600G0-B • GPON OLT 4x GPON,2GE(RJ45)+2x10GE(SFP+) Duální napájení, neosazené

4 portové GPON OLT se snadnou konfigurací přes webové rozhraní je ideální pro vytvoření menších sítí. Pokročilé L3 funkce.

 
 
 

 

19 191.00 Kč  bez DPH

 

23 223.17 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
V-SOL • V2802RH-UPC • 1x 2.5GE + 1GE ONT, SC/UPC

ONT disponuje integrovaným 1 GPON portem s konektorem SC/UPC, 1x 2,5 Gbps Ethernet portem a 1x 1GE portem RJ45. Ideální pro nasazení v sítích pro bezproblémový upgrade rychlosti u zákazníků.

 
 
 

 

500.00 Kč  bez DPH

 

607.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • EX39/EX39FCP • Sada svářečky EX39 a držáku lámačky optických vláken

KOMSHINE • EX39/EX39FCP • Sada svářečky EX39 a držku lámačky optických vláken

 
 
 

 

19 990.00 Kč  bez DPH

 

24 193.95 Kč  s DPH

 

5.00  RP
 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600GT • 2 portové GPON OLT (2x PON, 2x SFP+, 2x GETH)

2 portové GPON OLT se snadnou konfigurací přes webové rozhraní je ideální pro vytvoření menších sítí. Pokročilé L3 funkce.

 
 
 

 

14 264.00 Kč  bez DPH

 

17 261.50 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V2801SG • GPON ONT (1x PON, 1x GE)

1 portové GPON ONT, konektor SC/UPC s možností nastavit WAN port a DHCP server. ZTE chipset

 
 
 

 

399.00 Kč  bez DPH

 

484.85 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600GS • Jednoportové GPON OLT

Nejmenší GPON OLT na trhu, s možností připojit až 128 zákazníků. Ideální pro vytvoření malé sítě nebo připojení malých lokalit

 
 
 

 

6 380.00 Kč  bez DPH

 

7 721.86 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SCA/LCU-7-S • Optický patchord SC/APC - LC/UPC, 7m, 3 mm, duplex

WiFiHW • SCA/LCU-7 • Optický patchord SC/APC - LC/UPC, 7m, 3 mm

 
 
 

 

112.00 Kč  bez DPH

 

135.52 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SCU/SCA-7-S • Optický patchord SC/UPC - SC/APC, 7m, 3 mm, simplex

WiFiHW • SCU/SCA-7 • Optický patchord SC/UPC - SC/APC, 7m, 3 mm

 
 
 

 

58.00 Kč  bez DPH

 

70.18 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SCU/SCA-5-S • Optický patchord SC/UPC - SC/APC, 5m, 3 mm, simplex

WiFiHW • SCU/SCA-1SCU/SCA-1 • Optický patchord SC/UPC - SC/APC, 5m, 3 mm

 
 
 

 

49.80 Kč  bez DPH

 

60.26 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • KFLC-1-SC_A/U-500 • Předřadné vlákno 500m, SC/APC - SC/UPC

KOMSHINE • KFLC-1-SC_A/U-500 • Předřadné vlákno 500m, SC/APC - SC/UPC

 
 
 

 

2 990.00 Kč  bez DPH

 

3 617.90 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • KFLC-1-SC_A/U-300 • Předřadné vlákno 300m, SC/APC - SC/UPC

KOMSHINE • KFLC-1-SC/APC-300 • Předřadné vlákno 300m, 9/15 SC/APC

 
 
 

 

2 898.00 Kč  bez DPH

 

3 506.58 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ASFC-1r • Servis a kalibrace lámačky optických vláken

WiFiHW • ASFC-1r • Servis a kalibrace lámačky optických vláken

 
 
 

 

700.00 Kč  bez DPH

 

847.00 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • ASFS-1r • Roční servis svářečky optických vláken

WiFiHW • ASFS-1r • Roční servis svářečky optických vláken

 
 
 

 

1 500.00 Kč  bez DPH

 

1 815.00 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • SJ-ODB-SK01-4 • Distribuční box, nástěnný, 4 vlákna, neosazený

Distribuční box • SJ-ODB-SK01-4A • nástěnný, 4 vlákna, neosazený

 
 
 

 

269.00 Kč  bez DPH

 

325.49 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
BAZAR • Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

BAZAR • Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 

 

1 700.00 Kč  bez DPH

 

2 059.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Bazar 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-MMST-1X2-LC-UPC-80/• SM PLC splitter 1:2, 80:20, patchcord 0,9 mm, 0,3 m, G.657A, konektory LC/UPC

PLC splitter 1x2, 1260-1650nm, patchcord 0,9 mm, 0,3m, G.657A, konektory LC/UPC s poměrem 80:20

 
 
 

 

202.00 Kč  bez DPH

 

244.42 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-SC/APC-12 • Optický pigtal SC/APC, 9/125,SM, G657.A2, 1m, 12 barev

Optický pigtal SC/APC, SM, G657.B3, 2m, 12 barev

 
 
 

 

273.00 Kč  bez DPH

 

330.33 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
BAZAR • Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

BAZAR • Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 

 

900.00 Kč  bez DPH

 

1 091.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Bazar 

     
 
 
 
 
 
DATAWAY • DW-OD-12-A1-LSOH-1000 • DROP (1000m), Optický kabel, 12-vlákno, G.657A1, LSOH, 3,1mm, 1000N

DATAWAY DROP (1000m), Optický kábel, 1-vlákno, G.657A1, LSOH, 3,1mm, 1000N

 
 
 

 

11.70 Kč  bez DPH

 

14.16 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.