LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311A-2 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311A-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdál...

 
 
 

 

475.00 Kč  bez DPH

 

576.81 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311A-20 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TL-FC311A-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdá...

 
 
 

 

594.00 Kč  bez DPH

 

720.80 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311B-2 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdál...

 
 
 

 

475.00 Kč  bez DPH

 

576.81 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-FC311B-20 • Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TL-FC311B-20 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor . Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD , čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdá...

 
 
 

 

565.00 Kč  bez DPH

 

685.71 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-MC1400 • 14-Slotové šasi pro media konvertory, v2

14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi vy...

 
 
 

 

4 044.00 Kč  bez DPH

 

4 895.30 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-MCRP100 • náhradní zdroj pro TL-MC1400 - V2

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem. Je schopen konvertovat vstupní napětí 100-240V 50/60 Hz na stejnosměrné napětí 9.5VDC se jmenovitým výkonem 102W. Napájecí...

 
 
 

 

1 932.00 Kč  bez DPH

 

2 339.78 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • SM311LM 1G • SFP optický modul, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850nm . Napájení modul...

 
 
 

 

330.00 Kč  bez DPH

 

401.36 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • SM311LS 1G • SFP optický modul, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310nm . Napájení modulu je pro...

 
 
 

 

358.00 Kč  bez DPH

 

435.24 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321A-2 • Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1550/1310nm

TP-Link TL-SM321A-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1550/1310nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně , umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul ...

 
 
 

 

283.00 Kč  bez DPH

 

344.49 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM321B-2 • Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

TP-Link TL-SM321B-2 je Single mode WDM SFP modul s vlnovou délkou 1310/1550nm (Tx/Rx), který se používá pro obousměrné spojení jen po jednom optickém vlákně , umožňuje tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul ...

 
 
 

 

283.00 Kč  bez DPH

 

344.49 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM331T • 1G metalický SFP modul

TL-SM331T je univerzální Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000 Mbps. Dosah modulu je až na 100m a má odolné kovové šasi, což napomáhá správnému odvodu tepla.

 
 
 

 

419.00 Kč  bez DPH

 

509.05 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM5110-LR • Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km

TL-SM5110-LR je výkonný Single Mode transceiver typu SFP+ s podporovaným standardem 10GBASE-LR s vlnovou délkou 1310nm. Podporuje obousměrný přenos s rychlostí 10Gbps na vzdálenost až 10 km pomocí optického kabelu s vlákny 9/125µm . Klíčové vlastnosti;...

 
 
 

 

833.00 Kč  bez DPH

 

1 009.99 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM5110-SR • Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m

TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzálenost až 300m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit . Jedná se o 10GBASE-SR vysoce výkonný multimódový transceiver typu SFP+ pracující s vlnovou délkou 850nm . Podpo...

 
 
 

 

475.00 Kč  bez DPH

 

576.81 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM5220-1M • SFP+ DAC kabel, 10Gbps, 1m

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-1M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo do sousedních racků.

 
 
 

 

594.00 Kč  bez DPH

 

720.80 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM5220-3M • SFP+ DAC kabel, 10Gbps, 3m

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TL-SM5220-3M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo do sousedních racků.

 
 
 

 

685.00 Kč  bez DPH

 

830.91 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
TP-LINK • TL-SM5310-T • 10G Metalický modul, SFP+

TL-SM5310-T je univerzální 10-Gigabitový SFP+ metalický modul značky TP-Link s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 100M/1G/10 Gbps . Dosah modulu je při rychlostech od 100M do 5 Gbps 100 m, při 10 Gbps je to pouze 30 m (při použití...

 
 
 

 

1 071.00 Kč  bez DPH

 

1 297.97 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • IPA • Isopropylalkohol 99,9%, 1l

WiFiHW • IPA • Isopropylalkohol 99,9%

 
 
 

 

227.00 Kč  bez DPH

 

274.67 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H801XGBD • 8-port GPON OLT Interface Board s N1 moduly

Huawei • H801XGBD • 8-port GPON OLT Interface Board

 
 
 

 

34 200.00 Kč  bez DPH

 

41 384.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/APC-2-A-S • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 2 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/UPC-3-A • Armored optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 3 m

 
 
 

 

95.00 Kč  bez DPH

 

114.95 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/UPC-1-A-S • Armored optický patchcord SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/UPC-3-A • Armored optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 3 m

 
 
 

 

132.00 Kč  bez DPH

 

159.72 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/APC-1-A-S • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-1-A • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

 
 
 

 

81.00 Kč  bez DPH

 

98.01 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.