LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
55
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

294

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka SC/UPC, simplex, SM (bez příruby)

WiFiHW • Optický adaptér SC/UPC, simplex, SM

 
 
 

 

9.10 Kč  bez DPH

 

11.01 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • H802X2CS+M • Uplink karta 2x 10G SFP+ s moduly

Huawei H802X2CS je uplink karta pro OLT jednotky MA5683T a MA5680T vybavená 2x SFP + slots (10 Gb / s) s osazenými moduly.

 
 
 

 

9 182.00 Kč  bez DPH

 

11 112.04 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • HG8010H • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8010M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SFP-PLUS-ZR-CIS • SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 80km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika

SFP+ transceiver 10GBASE-ZR/ZW, multirate, SM 80km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika , PB 24dB, Cisco kompatibilní

 
 
 

 

5 630.00 Kč  bez DPH

 

6 812.30 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • MPOf/MPOf-OM3-2 • Optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

Optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

 
 
 

 

569.00 Kč  bez DPH

 

688.49 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VD400-HT-58x58K • Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost D400 (40t), kompozit

Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost D400 (40t), kompozit

 
 
 

 

12 280.00 Kč  bez DPH

 

14 858.80 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-58x58K • Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), kompozit

Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), kompozit

 
 
 

 

5 277.00 Kč  bez DPH

 

6 385.17 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • 40G-DAC-01 • 1m QSFP+ 40G propojovací kabel

WIFIHW • 40G-DAC-01 • 1m QSFP+ 40G propojovací kabel

 
 
 

 

10 500.00 Kč  bez DPH

 

12 705.00 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WIFIHW • 40G-DAC-03 • 3m QSFP+ 40G propojovací kabel

WIFIHW • 40G-DAC-03 • 3m QSFP+ 40G propojovací kabel

 
 
 

 

13 830.00 Kč  bez DPH

 

16 734.30 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OCRACK • AL50 • Odvíječka kabelových cívek

Kompaktní odvíječka malých kabelových cívek AL50

 
 
 

 

1 430.00 Kč  bez DPH

 

1 730.30 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
FiberTechnic • SSF-1355/295/208 • Venkovní FTTH rozvodná skříň na optiku

Optický sloupek určený pro síť PON FTTH jako distribuční bod pro připojení k rodinným domům pomocí optických kabelů. Ve sloupku je připraven adaptér 3v1 (AD3, AD4, AD6) pro montáž přepínače pro 12-48 svarů a speciální panel pro instalaci kabelů, mikrotrub

 
 
 

 

4 941.00 Kč  bez DPH

 

5 978.61 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • SSF-1351/394/209 • Venkovní FTTH distribuční sloupek na optiku

FiberTechnic • SSF-1355/295/208 • Venkovní FTTH distribuční sloupek na optiku

 
 
 

 

5 336.00 Kč  bez DPH

 

6 456.56 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 135724HP • Venkovní FTTH distribuční sloupek na optiku, 24HP 12xSC duplex + 4xSC simplex

FiberTechnic • SSF-1757/290/194 • Venkovní FTTH distribuční sloupek na optiku

 
 
 

 

8 147.00 Kč  bez DPH

 

9 857.87 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 24U-STZD-IP34-W • Venkovní rozvodná skříň 24U 1464/816/625 IP34

Venkovní skříň 24U STZD 1464/816/625 dual access je navržena pro použití v aplikacích FTTX.

 
 
 

 

30 780.00 Kč  bez DPH

 

37 243.80 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 175724HP • Venkovní FTTH distribuční rozvaděč, 24xSC simplex + 4xSC simplex, 24HP

FiberTechnic • SSF-1757/290/194 • Venkovní FTTH distribuční sloupek na optiku

 
 
 

 

5 563.00 Kč  bez DPH

 

6 731.23 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 175736HP • Venkovní FTTH distribuční rozvaděč, 18xSC duplex + 6xSC simplex, 36HP

FiberTechnic • 36HP • Venkovní FTTH distribuční rozvaděč • 18xSC duplex + 6xSC simplex

 
 
 

 

5 563.00 Kč  bez DPH

 

6 731.23 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 175736HP-D • venkovní rozvaděč FTTH 36HP 18xSC duplex + 6xSC simplex s přístupovými dveřmi

Venkovní rozvaděč • FTTH SSF-1757/290/194 • FTTH 36HP 18xSC duplex + 6xSC simplex s přístupovými dveřmi

 
 
 

 

8 498.00 Kč  bez DPH

 

10 282.58 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 216J • venkovní rozvodná skříň 1360/620/210

Venkovní rozvodná skříň 1360/620/210 216J

 
 
 

 

11 560.00 Kč  bez DPH

 

13 987.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • SSF-1790/620/445 • venkovní rozvodná skříň 432J

Venkovní rozvodná skříň • SSF-1790/620/445 • 432J

 
 
 

 

18 760.00 Kč  bez DPH

 

22 699.60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 18U-STZ-IP44 • Venkovní rozvodná skříň 18U 1196/625/625 IP44

FiberTechnic • 18U-STZ • Venkovní rozvodná skříň 18U 1196/625/625 IP44

 
 
 

 

17 320.00 Kč  bez DPH

 

20 957.20 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 18U-STZ-IP56 • Venkovní rozvodná skříň 18U 1196/625/625 IP56

Venkovní hliníková skříň 18U STZ 1196/625/625 IP56.

 
 
 

 

27 010.00 Kč  bez DPH

 

32 682.10 Kč  s DPH

 

0.00  RP
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

294

položek

14

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.