LAN sítě (optické)

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie LAN sítě (optické):

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-LC U/A-1-A-S • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-LC U/A-1-A • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

 
 
 

 

129.00 Kč  bez DPH

 

156.09 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-LC U/A-2-A-S • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/APC, SM, G657B3 simplex, 2 m

WiFiHW • PATCH-SM-LC U/A-2-A • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/APC, SM, G657B3 simplex, 2 m

 
 
 

 

144.00 Kč  bez DPH

 

174.24 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-LC/APC-2-A-S • Armored optický patchcord LC/APC - LC/APC, SM, G657B3 simplex, 2 m

WiFiHW • PATCH-SM-LC/APC-2-A • Armored optický patchcord LC/APC - LC/APC, SM, G657B3 simplex, 2 m

 
 
 

 

145.00 Kč  bez DPH

 

175.45 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-LC/UPC-2-A-S • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/UPC, SM, G657B3 simplex, 2 m

WiFiHW • PATCH-SM-LC/UPC-2-A • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/UPC, SM, G657B3 simplex, 2 m

 
 
 

 

143.00 Kč  bez DPH

 

173.03 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-LC/UPC-1-A-S • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/UPC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-LC/UPC-1-A • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/UPC, SM, G657B3 simplex, 1 m

 
 
 

 

128.00 Kč  bez DPH

 

154.88 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-LC/UPC-050-A-S • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/UPC, SM, G657B3 simplex, 50 cm

WiFiHW • PATCH-SM-LC/UPC-050-A • Armored optický patchcord LC/UPC - LC/UPC, SM, G657B3 simplex, 50 cm

 
 
 

 

121.00 Kč  bez DPH

 

146.41 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/UPC-3-A-S • Armored optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 3 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/UPC-3-A • Armored optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 3 m

 
 
 

 

145.00 Kč  bez DPH

 

175.45 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/UPC-50-A-S • Armored optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 50 cm

WiFiHW • PATCH-SM-SC/UPC-50-A • Armored optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657B3 simplex, 50 cm

 
 
 

 

108.00 Kč  bez DPH

 

130.68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x4-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x4 LC/APC 2,0 mm

WiFiHW • PLC-CT-1x4-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x4 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

243.00 Kč  bez DPH

 

294.03 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x2-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x2 LC/APC 2,0 mm

WiFiHW • PLC-CT-1x2-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x2 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

205.00 Kč  bez DPH

 

248.05 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • EG8147X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Huawei OptiXstar EG8147X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB, 1x CATV a 1x GPON (typ APC).

 
 
 

 

2 079.00 Kč  bez DPH

 

2 517.65 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • BTR-78-FX39 • Battery pack pro optickou svářečku FX39

Battery pack pro optickou svářečku Komshine FX39.

 
 
 

 

2 898.00 Kč  bez DPH

 

3 512.63 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145X6 • WiFi6 GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská GPON jednotka na nejrychlejším bezdrátovém standardu WiFi6 pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON (typ APC).

 
 
 

 

1 987.00 Kč  bez DPH

 

2 406.33 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+31LC10D • QSFP28 modul

Přidejte tento modul QSFP pro vzdálenosti až 10 kilometrů k sestavám CCR2216, CRS504 nebo CRS518 a užijte si skutečnou rychlost a maximální spolehlivost. Tento optický modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s šířkou pásma až 25 Gb/s na kanál

 
 
 

 

6 187.00 Kč  bez DPH

 

7 486.27 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Komshine • KFL-11P • Visual fault locator 10 mW

Komshine • KFL-11P • Visual fault locator 10 mW

 
 
 

 

648.00 Kč  bez DPH

 

787.71 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • Z-QX55-S • 1-denní zápůjčkaSingle-mode OTDR QX55-S

Zápůjčka reflektometru QX55-S na 1 den. Součástí zápůjčky je i zápůjčení předřadného vlákna.

 
 
 

 

800.00 Kč  bez DPH

 

974.05 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • KIP-600P • Systém kontroly optických konektorů

KIP-600P je diagnostická sonda s USB rozhraním, která pracuje s PC a NB se systémem Windows a OTDR Komshine QX55

 
 
 

 

16 570.00 Kč  bez DPH

 

20 053.33 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • EX39FCP • Platforma pro lámačku optických vláken

KOMSHINE Fiber optic cleaver operating platform

 
 
 

 

1 836.00 Kč  bez DPH

 

2 221.56 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • EX39 • Svářečka optických vláken, aktivní plášť na plášť

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 
 
 

 

22 500.00 Kč  bez DPH

 

27 231.05 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
KOMSHINE • QX55-P • PON mini OTDR QX55

OTDR KOMSHINE QX55-P je určen pro testování SM a PON optických tras na vlnových délkách 1310/1550/1625 nm. Tento multifunkční nástroj obsahuje v jednom přístroji 5 nástrojů pro testování.

 
 
 

 

29 070.00 Kč  bez DPH

 

35 180.75 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Huawei • H902GPHF • GPON karta GPHF s 16porty a SFP C+ pro MA5800

Huawei • H901GPHF • GPON karta GP¨SF s 16porty a SFP C+ pro MA5800

 
 
 

 

55 000.00 Kč  bez DPH

 

66 552.06 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

365

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.