SFP modules

 
 
 
 
 
 
 

Filter producer

 
 

 

 

Producers:

 All
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Detailed searching

 
 

Search:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Order by:

 
 Store filter
 Store filter
on stock
all
 

on stock: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Items per page:

 
 
 

 
 

 

 

12

items

1

page


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-RJ45-10G • 10-Gbps metalic SFP module

UF-RJ45-10G je 10-Gbps SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m.

 
 
 

 

51.03 EUR  exc. VAT

 

61.83 EUR  inc. VAT

 

0.07  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-RJ45-1G • Gigabit metalic SFP module

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů.

 
 
 

 

15.79 EUR  exc. VAT

 

19.19 EUR  inc. VAT

 

0.07  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G-20 • Multi-Mode SFP module, 10G, 300m (20-Pack)

UF-MM-10G je sada 20ks multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

332.68 EUR  exc. VAT

 

402.62 EUR  inc. VAT

 

0.06  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G • Multi-Mode SFP module, 10G, 300m (2-Pack)

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

37.00 EUR  exc. VAT

 

44.92 EUR  inc. VAT

 

0.13  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G-20 • Multi-Mode SFP module, 1G, 550m (20-Pack)

UF-MM-1G je sada 20ks multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

147.84 EUR  exc. VAT

 

178.96 EUR  inc. VAT

 

0.06  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G • Multi-Mode SFP module, 1G, 550m (2-Pack)

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

16.21 EUR  exc. VAT

 

19.77 EUR  inc. VAT

 

0.13  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S-20 • Single-Mode SFP module, 10G, BiDi, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G-S je sada 20ks singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

1 396.05 EUR  exc. VAT

 

1 689.30 EUR  inc. VAT

 

0.06  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S • Single-Mode SFP module, 10G, BiDi, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

153.63 EUR  exc. VAT

 

185.97 EUR  inc. VAT

 

0.06  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-20 • Single-Mode SFP module, 10G, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G je sada 20ks singlemode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

748.85 EUR  exc. VAT

 

906.18 EUR  inc. VAT

 

0.06  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP module, 10G, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

82.07 EUR  exc. VAT

 

99.46 EUR  inc. VAT

 

0.13  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S-20 • Single-Mode SFP module, 1G, BiDi, 3km (20-Pack)

UF-SM-1G-S je sada 20ks singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

194.08 EUR  exc. VAT

 

234.91 EUR  inc. VAT

 

0.06  RF
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP module, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

21.97 EUR  exc. VAT

 

26.74 EUR  inc. VAT

 

0.13  RF
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     News 

     S 

     Sale 

     S 

     Special offer 

     O 

     On demand 

     S 

     Sale out 

     E 

     EOL product 

     I 

     In development 

     T 

     Temporarily unavailable 

  • - in stock

    - on the road (the term after login)

    - not in stock
    click to icons to display detailed stock request
  • RF* - Recycle fee exc. VAT
    Points/qty - product point value in promotion
  •  B 

     boundle 

    - set - of components in virtual product, (components can be sold separately)
    - hook - product to which other products are added automatically (e.g. source + chord)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Compare - 0 pcs.
 
 

 

 

 

  Code Article name Your price    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last visited

 
 
 

 

 
    Code Article name Your price  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best selling product

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Basket
 

 

 



 
 
 


Basket contains:

 
0 items
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Copyright © 2023 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

The operation of our website files.wifihw.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat.