MIKROTIK • S+2332LC10D • Pair of bidirectional SFP+ 10G modules (10km)

 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+2332LC10D • Pair of bidirectional SFP+ 10G modules (10km)

 EOL product 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Producer

Mikrotik 

CodeAIR1737
Part No.S+2332LC10D
Your price exc. VAT 251.32 EUR  
Recycle fee 0.13 (Komponenty nezaložené na mechanickém pohybu)   
Your price inc. VAT 304.25 EUR  
Warranty2 Year
Price guaranteeFind better price on net? Inform us!
Availability
not in stock

On Stock:

 
Order
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011
 
 
 
 
 
 

Product details

 
 
 

Pár obousměrných SFP+ 10G modulů pracujících s data rate až 10,3Gbps na vzdálenost až 10km.

Součástí dodávky 1ks S+23LC10D modulu a 1ks S+32LC10D modulu.

Technické parametry:
Mód: Single mode
Vlnová délka:
S+23LC10D - Tx 1270 nm / Rx 1330 nm
S+32LC10d - Tx 1330 nm / Rx 1270 nm
Typ: Bi-Di
Vzdálenost: 10km
Konektor: LC UPC
Data Rate: 1G/10G


Kompatibilitní s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4


Product websites:

http://routerboard.com/Splus2332LC10D


 
 
 
 
 
 
 

Attached documents

 
 
 
Datasheet k produktu s technickou specifikací:  sft_all.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Related products

 
 
 

Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM je výkonný switch s 48x GB RJ45 porty a 4x 10GB SFP+ porty v rack provedení s redundantním napájením. Switch je dále osazen 2x 40G QSFP+ porty pro vysokorychlostní optická připojení či propojování 40Gbps

 

 

432.17 EUR  exc. VAT

 

523.01 EUR  inc. VAT
 




 
 
 
 

PoE+ CRS switch s 48x Gbps LAN, 4x 10 Gbps SFP+, 2x 40 Gbps QSFP+ a dvěma RJ45 porty (management a konzole) v rack provedení. Předností je PoE+ napájení na všech 48 portech a operační systém RouterOS (Licence level 5).

 

 

719.87 EUR  exc. VAT

 

871.13 EUR  inc. VAT
 




 
 
 
 

Upgradovaný model předchozí verze SFP+ 10G modulů (10km) - S+2332LC10D. Sada obsahuje dva SFP+ moduly které při použití v páru umožní provoz s data rate až 25Gbps na 15km.

 

 

251.32 EUR  exc. VAT

 

304.10 EUR  inc. VAT
 




 
 
 
 

Cloud Router Switch 305-1G-4S+IN je operačním systémem SwOS či RouterOS poháněný 16-portový Gigabitový Ethernet switch se čtyřmi SFP+ šachtami a jedním GB ethernet portem v desktop provedení.

 

 

107.14 EUR  exc. VAT

 

129.73 EUR  inc. VAT
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enquiry to product

 
 
 
Your e-mail
Enquiry
Please type text from the image:  Another image code...
 
 
 
 
 
 
 
 

Send info

 
 
 
 

Find better price on net?

 
 
 
 
Your e-mail:
Price exc. VAT:
Price inc. VAT:
WWW:
Comment:
I'm interested in this product: 
Please type text from the image:  Another image code...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Compare - 0 pcs.
 
 

 

 

 

  Code Article name Your price    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last visited

 
 
 

 

 
    Code Article name Your price  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Basket
 

 

 



 
 
 


Basket contains:

 
0 items
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Copyright © 2023 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

The operation of our website files.wifihw.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat.