UFiber

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie UFiber:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1609
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

26

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (2-Pack)

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

573.00 Kč  bez DPH

 

696.96 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-1G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 1G, BiDi, 3km (20-Pack)

UF-SM-1G-S je sada 20ks singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km.

 
 
 

 

5 059.00 Kč  bez DPH

 

6 123.20 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

2 139.00 Kč  bez DPH

 

2 591.82 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G je sada 20ks singlemode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

19 520.00 Kč  bez DPH

 

23 621.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

4 004.00 Kč  bez DPH

 

4 846.66 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G-S-20 • Single-Mode SFP modul, 10G, BiDi, 10km (20-Pack)

UF-SM-10G-S je sada 20ks singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

36 390.00 Kč  bez DPH

 

44 033.72 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (2-Pack)

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

422.00 Kč  bez DPH

 

514.25 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-1G-20 • Multi-Mode SFP modul, 1G, 550m (20-Pack)

UF-MM-1G je sada 20ks multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m.

 
 
 

 

3 853.00 Kč  bez DPH

 

4 663.95 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (2-Pack)

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

964.00 Kč  bez DPH

 

1 170.07 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G-20 • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (20-Pack)

UF-MM-10G je sada 20ks multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

8 671.00 Kč  bez DPH

 

10 493.73 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-100 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 30m

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

1 477.00 Kč  bez DPH

 

1 788.99 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-200 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 60m

FC-SM-100 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

2 167.00 Kč  bez DPH

 

2 623.88 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • FC-SM-300 • Single-Mode optický kabel, 6x LC, 90m

FC-SM-100 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.

 
 
 

 

2 992.00 Kč  bez DPH

 

3 622.13 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-NANO • GPON CPE jednotka UFiber Nano G

UF-NANO je kompaktní GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy, stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1000Mbps.

 
 
 

 

1 657.00 Kč  bez DPH

 

2 006.79 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-OLT-4 • UFiber OLT jednotka, 4x GPON port, 1x SFP+ port

UFiber 4 OLT obsahuje čtyři GPON porty, jeden 1G/10G SFP+ port, RJ45 port konzole a RJ45 port pro management. Klientské připojení rychlostí až 2488 Gbps downstream a 1244 Gbps upstream.

 
 
 

 

21 360.00 Kč  bez DPH

 

25 847.41 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO • GPON UFiber loco jednotka

UFiber loco nabízí moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon. Jedná se o CPE jednotku pro GPON řešení.

 
 
 

 

1 057.00 Kč  bez DPH

 

1 280.79 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-OLT • UFiber OLT jednotka, 8x GPON

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLD má kromě 8 GPON portů také dva SFP+ porty s rychlostí 10G, jeden ethernetový

 
 
 

 

36 040.00 Kč  bez DPH

 

43 610.22 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-GP-B+ • UFiber GPON OLT SFP modul (Class B+)

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.

 
 
 

 

1 748.00 Kč  bez DPH

 

2 116.90 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-WiFi • 4-Port GPON Router s Wi-Fi

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním.

 
 
 

 

1 675.00 Kč  bez DPH

 

2 028.57 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO-5 • GPON UFiber loco jednotka (5 pack)

UBIQUITI • UF-LOCO-5 • GPON UFiber loco jednotka (5 pack)

 
 
 

 

4 989.00 Kč  bez DPH

 

6 045.76 Kč  s DPH

 

7.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO-20 • GPON UFiber loco jednotka (20 pack)

UBIQUITI • UF-LOCO-20 • GPON UFiber loco jednotka (20 pack)

 
 
 

 

19 670.00 Kč  bez DPH

 

23 837.00 Kč  s DPH

 

30.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

26

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nejprodávanější produkty

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.