Pigtaily

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 WiFiHW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
1052
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

6

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-SC/APC-2 •Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, SC/APC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, SC/APC

 
 
 

 

16.60 Kč  bez DPH

 

20.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-SC/UPC-2 •Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, SC/UPC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, SC/UPC

 
 
 

 

15.40 Kč  bez DPH

 

18.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PIG-LC/APC-SM-9/125-1 • Pigtail LC/APC SM 9/125 1m

Pigtail SC/UPC SM 9/125 1m

 
 
 

 

20.00 Kč  bez DPH

 

24.20 Kč  s DPH

 Doprodej 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-E2000-2 •Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, E2000

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, E2000

 
 
 

 

89.00 Kč  bez DPH

 

107.69 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-LC/APC-2 • Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, LC/APC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, LC/APC

 
 
 

 

14.30 Kč  bez DPH

 

17.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-LC/UPC-2 • Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, LC/UPC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, LC/UPC

 
 
 

 

17.30 Kč  bez DPH

 

20.93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.