Pasivní prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Pasivní prvky:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
3147
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

143

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH SC/APC-1 • Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 1m

Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G652D, simplex, 1m

 
 
 

 

35.70 Kč  bez DPH

 

43.20 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka SC/APC, simplex, SM (bez příruby)

WiFiHW • Optický adaptér SC/APC, simplex, SM (bez příruby)

 
 
 

 

7.00 Kč  bez DPH

 

8.47 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-SC/UPC-2 •Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, SC/UPC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, SC/UPC

 
 
 

 

15.40 Kč  bez DPH

 

18.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-SC/APC-2 •Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, SC/APC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, SC/APC

 
 
 

 

16.60 Kč  bez DPH

 

20.09 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka SC/APC, duplex, SM

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vlákennebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

 
 
 

 

10.30 Kč  bez DPH

 

12.46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka LC/APC duplex, SM

WiFiHW • Adaptér LC-APC duplex, SM

 
 
 

 

9.30 Kč  bez DPH

 

11.25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická zásuvka • SJ-FTTH-MN-3 • 1 portová

1 portová optická zásuvka s elegantním vzhledem pro připojení optického vlákna

 
 
 

 

30.30 Kč  bez DPH

 

36.66 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • FOP-SM-LC/APC-2 • Optický pigtail, SM, 9/125, G657A 0,9 mm, 2m, LC/APC

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, LC/APC

 
 
 

 

14.30 Kč  bez DPH

 

17.30 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-2 • Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 2m

Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 2m

 
 
 

 

40.00 Kč  bez DPH

 

48.40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka SC/APC, simplex, SM

WiFiHW • Optický adaptér SC/APC, duplex, SM

 
 
 

 

5.20 Kč  bez DPH

 

6.29 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Distribuční box • SJ-ODB-04A-1 • nástěnný, 8 vláken, neosazený

FTTH distribuční box pro instalaci 1:8 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

 
 
 

 

391.00 Kč  bez DPH

 

473.11 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • PSS-A0-01020 • Patchpanel 1U, 19", výsuvný, 24x SC simplex, bílý, M6 sada, bez kazety

Optická vana 24x SC duplex je určená pro montáž do 19" rozvaděčů a používá se pro uspořádání kabelů z optických vláken. Umožňuje uchycení 24 optických vláken pomocí 24x SC-SX adaptérů.

 
 
 

 

1 244.00 Kč  bez DPH

 

1 505.24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • BW-OFS-40M • Ochrana sváru 1,2 x 40 mm, 100 ks

Ochrana sváru 1,2 x 40 mm, 100 ks

 
 
 

 

186.00 Kč  bez DPH

 

225.06 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-IM-1X8-SC-APC • Modulový PLC splitter • PLC-IM-1X8-SC-APC •, G657A, 1:8

PLC splitter PLC-IM-1X8-SC-APC ,

 
 
 

 

554.00 Kč  bez DPH

 

670.34 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • CONSCA47 • Optický konektor SC/APC 47mm 9/125 click

Konektor SC/APC s click systémem. Instalace konektoru bez potřeby sváření.

 
 
 

 

69.00 Kč  bez DPH

 

83.49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • SCM-A-24H • Optická kazeta s držákem pro 24 svárů

Optická kazeta SCM-A-XX je prvkem, který sa používa v optických zařízeních, jako jsou skříně, moduly optických vláken, aby se zaručilo uskladnění extra délky vlákna a ochrany spojů. Optimalizovaný tvar kazety ulehčuje efektivní umístění vláken.

 
 
 

 

80.00 Kč  bez DPH

 

96.80 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
FIBRAIN • VFTO-E1-FB-0 • FTTH box, 2x SC, simplex, bez výbavy, vnitřní

Fibrain VFTO-E1 účastnický box je určený pro sítě FTTH jako ukončení optické cesty až do 4 optických vláken v domácích a firemních aplikacích. Box umožňuje připojení 2 x SC nebo 4 x LC pigtaily pomocí svárů v kazetě zabudované v boxe. Konektory mohou být

 
 
 

 

69.00 Kč  bez DPH

 

83.49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • SJ-ODB-SK07-B • Distribuční nástěnný/sloup, 16 vláken, neosazený

FTTH distribuční box pro instalaci 1:16 splitteru se používá jako koncový bod pro přívodní konektivitu. V tomto boxu lze provádět spojování, rozdělení a distribuci optických vláken.

 
 
 

 

1 039.00 Kč  bez DPH

 

1 257.19 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická kazeta • SJ-BWN-FST-10-A • pro 12 svárů

Optická kazeta • SJ-BWN-FST-10-A • pro 24 svárů

 
 
 

 

17.90 Kč  bez DPH

 

21.66 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-5 •Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 5m

Optický patchcord SC/APC - SC/APC, SM, G657A, simplex, 5m

 
 
 

 

41.90 Kč  bez DPH

 

50.70 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
WiFiHW • PATCH-SM-LC/APC-1D • Optický patchcord LC/APC - LC/APC, SM, G657A, duplex, 1m

Optický patchcord LC/APC - LC/APC, SM, G657A, duplex, 1m

 
 
 

 

103.00 Kč  bez DPH

 

124.63 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

143

položek

7

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.