Optické komponenty

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

34

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+CM0000-XS+ • QSFP28/SFP28 konvertor

Ekonomický převodník QSFP28 na SFP28, který umožňuje používat moduly SFP28 25G/10G/1G v portech QSFP28 100G/40G.

 
 
 

 

1 149.00 Kč  bez DPH

 

1 390.29 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • FTC11XG • Inteligentní média konvertor Optika/Metalika

Konvertor signálu z optických vláken na metaliku odolný proti povětrnostním vlivům s krytím IP55. Umožňuje přeměnit 10gigabitová optická připojení SFP+ na 10gigabitový Ethernet RJ45.

 
 
 

 

2 477.00 Kč  bez DPH

 

2 998.99 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS310-8G+2S+IN • 10-portový indoor switch (8x GB+ETH, 2x SFP+)

Vše se zrychluje a dokonce i malé kanceláře přecházejí z gigabitového připojení na rychlejší 2,5gigabitové připojení. Model CRS310-8G+2S+IN vám nabízí řešení integrující kombinaci osmi 2,5 Gbps ethernet portů a dvou 10Bgps portů SFP+ v kompaktním a výko

 
 
 

 

3 915.00 Kč  bez DPH

 

4 739.21 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS504-4XQ-OUT • Venkovní 4-portový 100GB QSFP28 Cloud Router Switch

Jádrem tohoto výkonného aktivního prvku je prémiový přepínací čip Marvell Prestera. K dispozici jsou čtyři 100GB porty QSFP28 k připojení dalších 100GB zařízení či prostřednictvím rozbočovacího kabelu připojte více 25gigabitových zařízení.

 
 
 

 

16 510.00 Kč  bez DPH

 

19 979.16 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+31LC10D • QSFP28 modul

Přidejte tento modul QSFP pro vzdálenosti až 10 kilometrů k sestavám CCR2216, CRS504 nebo CRS518 a užijte si skutečnou rychlost a maximální spolehlivost. Tento optický modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s šířkou pásma až 25 Gb/s na kanál

 
 
 

 

6 231.00 Kč  bez DPH

 

7 539.51 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS305-1G-4S+OUT • Venkovní 4-portový SFP+ switch FiberBox Plus

FiberBox Plus je venkovní switch s 1x RJ45 GB PoE portem a 4x 10GB SFP+ porty. Switch je vybaven moderním procesorem ARM, větší pamětí RAM a čtyřmi 10Gigabitovými porty SFP+. K dispozici je také gigabitový ethernetový port pro účely správy.

 
 
 

 

4 206.00 Kč  bez DPH

 

5 091.32 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+85MP01D • QSFP28 modul

Přidejte tento QSFP modul pro vzdálenost až 100 metrů k sestavám CCR2216, CRS504 nebo CRS518 a využijte tak skutečnou rychlost a maximální spolehlivost. Tento optický modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s šířkou pásma až 25 Gb/s na kanál a

 
 
 

 

1 583.00 Kč  bez DPH

 

1 915.43 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+DA0003 • 100Gbps QSFP28 přímý kabel, 3m

Propojte libovolné dva 100gigabitové prvky MikroTik (CCR2216 a CRS504) bez problémů - tento kabel disponuje integrovanými moduly QSFP28.

 
 
 

 

1 021.00 Kč  bez DPH

 

1 237.23 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+DA0001 • 100Gbps QSFP28 přímý kabel, 1m

Propojte libovolné dva 100gigabitové prvky MikroTik (CCR2216 a CRS504) bez problémů - tento kabel disponuje integrovanými moduly QSFP28.

 
 
 

 

689.00 Kč  bez DPH

 

835.51 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+BC0003-XS+ • QSFP28 na 4xSFP28 rozbočovací kabel

XQ+BC0003-XS+ je rozbočovací kabel QSFP28 na 4x SFP28 umožňuje připojit k vašemu CRS504 nebo CCR2216 více 25 Gigabitových zařízení.

 
 
 

 

1 405.00 Kč  bez DPH

 

1 701.87 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XQ+31LC02D • QSFP28 modul

Přidáním modulu QSFP pro vzdálenost až 2 km k sestavám CCR2216 nebo CRS504 využijete skutečnou rychlost a maximální spolehlivost. Modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s šířkou pásma až 25 Gb/s na kanál a souhrnnou šířkou pásma 100 Gb/s.

 
 
 

 

4 086.00 Kč  bez DPH

 

4 944.06 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS504-4XQ-IN • 4x QSFP28 portový indoor switch

Indoor 4-portový switch s 4x QSFP28 porty pro 100 Gigabitové přenosové rychlosti avariabilitou montáže do racku/na stěnu.Řadu 100Gigabitových routerů Mikrotik neustále rozšiřuje - po 100Gigabitovém routru CCR2216 nyní výrobce přichází se switchem CRS5

 
 
 

 

14 680.00 Kč  bez DPH

 

17 764.86 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS310-1G-5S-4S+IN • 10-portový SFP switch (indoor verze netFiber9)

Indoor 10-portový switch s 1x RJ45 GB PoE portem, 5x 1G SFP porty a 4x 10G SFP+ porty. Switch který je vnitřní alternativou outdoor modelu netFiber9.

 
 
 

 

3 557.00 Kč  bez DPH

 

4 306.03 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CRS310-1G-5S-4S+OUT • 10-portový switch netFiber 9

Venkovní 10-portový switch s 1x RJ45 GB PoE portem, 5x 1G SFP porty a 4x 10G SFP porty. Produkt nahrazující předchozí model FiberBox. netFiber 9 je výkonný venkovní přepínač s rozhraními SFP, SFP+ a Gigabit Ethernet.

 
 
 

 

4 443.00 Kč  bez DPH

 

5 378.09 Kč  s DPH

 

1.70  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XS+2733LC15D • Pár obousměrných SFP+ modulů 25Gbps (15km)

Upgradovaný model předchozí verze SFP+ 10G modulů (10km) - S+2332LC10D. Sada obsahuje dva SFP+ moduly které při použití v páru umožní provoz s data rate až 25Gbps na 15km.

 
 
 

 

6 231.00 Kč  bez DPH

 

7 539.51 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XS+31LC10D • Kombinovaný 1.25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 modul (10km)

Upgradovaný model předchozí verze 10G SFP+ 10 km modulu modulu S+31DLC10D. Přidána podpora 25G SFP28 pro univerzální použití modulu.

 
 
 

 

2 554.00 Kč  bez DPH

 

3 090.34 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XS+DA0003 • 3m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

689.00 Kč  bez DPH

 

833.69 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XS+DA0001 • 1m SFP+ propojovací kabel

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

 
 
 

 

511.00 Kč  bez DPH

 

618.31 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • Q+85MP01D • 40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu. Q+85MP01D je 850nm optický QSFP+ modul nabízející čtyři nezávislé full-duplex kanály s propustností až 10Gbps/kanál a aggregovanou šířkou pásma 40Gb

 
 
 

 

1 021.00 Kč  bez DPH

 

1 237.23 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S+AO0005 • 5m SFP+ propojovací kabel

Přímý 5m kabel k propojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty (např. CCR1036-8G-2S+, RB4011) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel.

 
 
 

 

894.00 Kč  bez DPH

 

1 081.74 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
MIKROTIK • S-55DLC80D • SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)

Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km.

 
 
 

 

638.00 Kč  bez DPH

 

773.80 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

34

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.