UBIQUITI

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie UBIQUITI:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 WiFiHW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
872
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

188

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • LBE-5AC-Gen2 • 5GHz 23dBi 802.11ac outdoor jednotka LiteBeam Gen2

Druhá generace dosahuje přenosové rychlosti až 450 Mbps, je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití, disponuje vylepšeným držákem a vestavěná vodováhou umožňující velmi rychlé a správné nasazení a také velmi kompaktn

 
 
 

 

1 251.00 Kč  bez DPH

 

1 515.53 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • NS-5ACL • 5GHz 802.11ac outdoor jednotka NanoStation AC Loco

Venkovní jednotka NanoStation AC Loco v novém designu s podporou standardu 802.11ac a propustnosti až 450 Mbps. NanoStation AC Loco disponuje integrovanou 2x2MIMO 13dBi anténou, využívá modulaci 256QAM a TDMA protokol AirMAX pro dosažení nízký

 
 
 

 

952.00 Kč  bez DPH

 

1 153.74 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • NBE-5AC-Gen2 • 5GHz 19dBi 802.11ac outdoor jednotka NanoBeam Gen2

NBE-5AC-GEN2 je vylepšená klientská 19dBi stanice AC řady druhé generace, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení šířky

 
 
 

 

1 964.00 Kč  bez DPH

 

2 378.26 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF60-LR • airFiber 60GHz Long Range jednotka

airFiber 60 Long Range je vylepšená/výkonější verze 60GHz (57 až 71 GHz) pojítka od Ubiquiti Networks s Wave technologií pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti. Jedná se o Gigabitové PTP 60GHz řešení na vzdálenost až 12km.

 
 
 

 

8 365.00 Kč  bez DPH

 

10 123.47 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • R5AC-Lite • 5GHz 802.11ac outdoor jednotka Rocket 5AC Lite

NanoBeam M5 konstrukčně vychází z úspěšné modelové řady výrobce NanoBridge, avšak výrobce implementoval mnohá zlepšení. Opět se jedná o venkovní MIMO jednotku s polohovacím držákem a integrovanou 25dBi duplexní anténou. Maximální teoretická přenosová

 
 
 

 

2 854.00 Kč  bez DPH

 

3 455.15 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • LBE-5AC-LR • 5GHz 26dBi 802.11ac outdoor jednotka LiteBeam LongRange

LiteBeam 5AC LongRange je výkonná venkovní jednotka standardu 802.11ac s integrovanou dvoupolarizační anténou o vysokém zisku 26dBi pro nasazení na delší vzdálenosti v pásmu 5GHz.

 
 
 

 

2 483.00 Kč  bez DPH

 

3 006.25 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • PBE-5AC-Gen2 • 5GHz 25dBi 802.11ac outdoor jednotka PowerBeam Gen2

PowerBeam 5ac druhé generace přináší řadu vylepšení oproti předcházejícím modelovým řadám, jejž nahrazuje (PBE-5AC-300, PBE-5AC-300-ISO, PBE-5AC-400). Redesignovaný radiový modul vykazuje výrazně vyšší odolnost vůči rušení

 
 
 

 

2 270.00 Kč  bez DPH

 

2 748.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • NanoStation M5 Loco • 5GHz MIMO outdoor jednotka

NanoStation Loco M5 je 802.11n outdoor CPE jednotka s integrovanou duplexní anténou pro pásmo 5GHz využívající TDMA a 2x2 MIMO protokolů. Designováno pro P-t-P a P-t-MP spoje umožňující vyšší efektivní rychlosti (až 150Mbps TCP/IP) na delší vzdálenosti

 
 
 

 

1 413.00 Kč  bez DPH

 

1 711.55 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-LOCO • GPON UFiber loco jednotka

UFiber loco nabízí moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon. Jedná se o CPE jednotku pro GPON řešení.

 
 
 

 

1 033.00 Kč  bez DPH

 

1 251.75 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF60-HD • airFiber 60GHz HD jednotka

AirFiber 60 HD (AF60-HD) je 60 GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 2 km. Ideální řešení pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat propojení signálu s nákladově efektivním zařízením

 
 
 

 

8 931.00 Kč  bez DPH

 

10 808.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-RJ45-1G • Gigabitový metalický SFP modul

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů.

 
 
 

 

337.00 Kč  bez DPH

 

409.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-GP-C+ • UFiber GPON SFP C+ modul do OLT

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.

 
 
 

 

1 799.00 Kč  bez DPH

 

2 178.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-MM-10G • Multi-Mode SFP modul, 10G, 300m (2-Pack)

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m.

 
 
 

 

923.00 Kč  bez DPH

 

1 120.46 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • U6-Lite • UniFi 6 Lite Access Point

UniFi řadu rozšiřuje první UAP s WiFi 6! V Lite provedení vystačí do každé běžné domácnosti i menších kanceláří. Benefitem je také možnost instalace barevných krytů vzhledem ke stejné velikosti jako UAP-nanoHD. Dual-band radio, které se m

 
 
 

 

2 292.00 Kč  bez DPH

 

2 775.13 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-GP-B+ • UFiber GPON OLT SFP modul (Class B+)

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.

 
 
 

 

1 702.00 Kč  bez DPH

 

2 061.24 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • NBE-M5-16 • 5GHz 16dBi MIMO outdoor jednotka NanoBeam

NanoBeam M5 konstrukčně vychází z úspěšné modelové řady výrobce NanoBridge, avšak výrobce implementoval mnohá zlepšení. Opět se jedná o venkovní MIMO jednotku s polohovacím držákem a integrovanou 16dBi duplexní anténou. Maximální teoretická přenosová

 
 
 

 

1 253.00 Kč  bez DPH

 

1 517.95 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • PBE-5AC-ISO-GEN2 • 5GHz 25dBi 802.11ac outdoor jednotka PowerBeam ISO Gen2

PowerBeam5 AC 400 s radomovým krytem je venkovní jednotka s integrovanou dvoupolarizační 25dBi anténou pro nasazení v pásmu 5 GHz. Jednotka podporuje propustnost TCP/IP až 450 Mbps, designována k nasazení jako klientské zařízení či pro PtP spoje.

 
 
 

 

2 736.00 Kč  bez DPH

 

3 312.38 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • RP-5AC-Gen2 • 5GHz 802.11ac outdoor jednotka Rocket PRISM ac Gen2

Rocket 5AC PRISM je výkonná venkovní jednotka pro pásmo 5GHz určená pro přímou montáž k MIMO anténám řady UBNT airMAX® ac. Je určená pro páteřní spoje PtP i jako přístupový bod pro klientská zařízení podporující propustnost až 500 Mbps.

 
 
 

 

5 248.00 Kč  bez DPH

 

6 351.89 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UAP-AC-M-PRO • Venkovní 2,4/5GHz 3x3MIMO 802.11ac Mesh HotSpot Access Point

UniFi AC Mesh je výkonná jednotka pro vytvoření hotspotu v pásmu 2,4GHz/5GHz s technologií Plug & Play Mesh. Ideální řešení pro pokrytí otevřeného prostoru Wi-Fi signálem například náměstí, průmyslové haly a prostranství kolem budov.

 
 
 

 

4 181.00 Kč  bez DPH

 

5 060.83 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF-5XHD • 5GHz páteřní outdoor AP airFiber5X HD

AirFiber je jednotka pracující ve volném bezlicenčním pásmu 5GHz a je designována pro páteřní spoje. AirFiber5X stojí na architektuře INVICTUS pro rychlé zpracování dat v reálném čase, komunikuje rychlostí až 500Mbps a díky technologii xRT (eXtended R

 
 
 

 

8 477.00 Kč  bez DPH

 

10 258.99 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • US-8-60W-5 • UniFi Switch, 8x GB LAN, 4x POE+, 60W (5 pack)

UniFi Switch US-8-60W je ideální pro menší instalace hotspotového systému UniFi, které požadují výkonný switch s managementem ve stolním provedení. Ideální pro napájení několika UniFi AP a UniFi Cloud Key

 
 
 

 

302 720.00 Kč  bez DPH

 

366 300.28 Kč  s DPH

 

7.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

188

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.