UBIQUITI

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie UBIQUITI:

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 Mimosa
 WiFiHW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
872
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

187

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • US-8-60W-5 • UniFi Switch, 8x GB LAN, 4x POE+, 60W (5 pack)

UniFi Switch US-8-60W je ideální pro menší instalace hotspotového systému UniFi, které požadují výkonný switch s managementem ve stolním provedení. Ideální pro napájení několika UniFi AP a UniFi Cloud Key

 
 
 

 

296 550.00 Kč  bez DPH

 

358 834.58 Kč  s DPH

 

7.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-GP-C+ • UFiber GPON SFP C+ modul do OLT

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.

 
 
 

 

1 937.00 Kč  bez DPH

 

2 345.59 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-Instant • UFiber Instant GPON ONU optický modul

UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2.

 
 
 

 

970.00 Kč  bez DPH

 

1 175.52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • USW-24-POE • UniFi Switch 24x GB LAN, 2x SFP, POE

USW-24-POE je managovatelný Gigabitový L2 switch s 24x Gigabit LAN porty, z čehož 16 portů podporuje 802.3af/at PoE-Out, celkovým PoE budgetem 95W a dvěmi porty SFP s maximální přenosovou rychlostí 1Gbps.

 
 
 

 

9 501.00 Kč  bez DPH

 

11 498.03 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • RPS-AC-100W • Záložní napájecí modul AC/DC, 100W

Záložní napájecí modul (zdroj) s výkonem 100W a je určený pro Ubiquiti jednotky do 19" racku s odnímatelnými zdroji. V případě selhání primárního zdroje, jednotka zjistí chybu a napájení automaticky přepne na druhý zdroj. Vstupní napětí mod

 
 
 

 

1 617.00 Kč  bez DPH

 

1 958.39 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • RPS-DC-100W • Záložní napájecí modul DC/DC, 100W

UBIQUITI • RPS-DC-100W • Záložní napájecí modul DC/DC, 100W

 
 
 

 

1 931.00 Kč  bez DPH

 

2 338.33 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • LTU-Rocket • 5GHz LTU PtMP BaseStation Radio

LTU-Rocket je PtMP AP jednotka pro 5GHz pásmo se dvěma RSMA female konektory pro připojení antény, jedním SMA female pro GPS anténu a proprietární bezdrátovou technologií LTU. LTU technologie není postavena na limitovaném standardu 802

 
 
 

 

8 586.00 Kč  bez DPH

 

10 390.88 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G4-Bullet • UniFi Video kamera G4 Bullet

UniFi® video kamery generace G4 představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. UniFi G4 Bullet kamera disponuje 4Mpx snímačem (2688 x 1520, 24fps), objektivem s ohniskovou vz

 
 
 

 

4 975.00 Kč  bez DPH

 

6 023.38 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G4-Bullet-3 • UniFi Video kamera G4 Bullet (3-pack)

UBIQUITI • UVC-G4-Bullet-3 • UniFi Video Camera G4 Bullet (3-pack)

 
 
 

 

14 710.00 Kč  bez DPH

 

17 802.73 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G4-IRExtender • IR přísvit pro IP kameru UniFi G4 Bullet

Rozšiřující modul s IR LED pro zvýšení dosahu infračerveného přísvitu v nočním režimu kamery UniFi Video 4G Bullet. Integrované infra-Red diody s vysokou intenzitou navýší dosah IR přísvitu až na 25 metrů.

 
 
 

 

1 883.00 Kč  bez DPH

 

2 280.25 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G4-PRO • UniFi Video kamera G4 PRO

UniFi® video kamery generace G4 představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. Kamera disponuje 4K Ultra HD rozlišením, snímačem velikosti 1/8", 3x optický zoomem a integrova

 
 
 

 

11 580.00 Kč  bez DPH

 

14 015.43 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G4-DOME • UniFi Video kamera G4 Dome

UniFi® video kamery generace G4 představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. UniFi Protect G4 Dome kamera disponuje 4MP snímačem (2688 x 1512px) při 24fps, fixním objektive

 
 
 

 

4 757.00 Kč  bez DPH

 

5 759.60 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UVC-G4-PRO-3 • UniFi Video kamera G4 PRO (3-pack)

UBIQUITI • UVC-G4-PRO-3 • UniFi Video kamera G4 PRO (3-pack)

 
 
 

 

34 190.00 Kč  bez DPH

 

41 373.53 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UNVR • UniFi Protect Network Video Recorder

Do UNVR můžete nahrát až 30 dnů videa s rozlišením 4K až 15 kamer nebo s rozlišením Full HD až 50 kamer (4x 8TB disk, RAID 5). 4 pozice pro disky, RAID1 a RAID5 - UniFi NVR je enterprise zařízení, na kterém je předinstalovaný software

 
 
 

 

7 751.00 Kč  bez DPH

 

9 380.53 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UNVR-Pro • UniFi Protect Network Video Recorder Pro

UBIQUITI • UNVR-Pro • UniFi Protect Network Video Recorder Pro

 
 
 

 

12 920.00 Kč  bez DPH

 

15 635.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MIMOSA • C5c • 5GHz PTP/PtMP jednotka, 2x RSMA

Zařízení Mimosa C5c bylo navrženo speciálně pro práci s dlouhými spoji (Point to Point), GigaPoP spoji typu point-to-multipoint (PtMP) a kratšími spoji MicroPoP pro aplikace narušenými např. vzrostlou vegetací.

 
 
 

 

66 630.00 Kč  bez DPH

 

80 624.12 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UAP-AC-LITE-5 • 802.11ac Dual Radio Access Point UniFi AC LITE (5-pack)

Jednotka UniFi AC LITE je revoluční jednotkou od Ubiquiti. Podporuje přenosovou rychlost až 1167 Mbps a frekvence 2,4 i 5 GHz s podporou nejnovější normy 802.11ac. Množstevní balení po 5ks.

 
 
 

 

7 868.00 Kč  bez DPH

 

9 522.10 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-SM-10G • Single-Mode SFP modul, 10G, 10km (2-Pack)

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km.

 
 
 

 

2 206.00 Kč  bez DPH

 

2 672.89 Kč  s DPH

 

3.00  RP
       
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF60-HD • airFiber 60GHz HD jednotka

AirFiber 60 HD (AF60-HD) je 60 GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 2 km. Ideální řešení pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat propojení signálu s nákladově efektivním zařízením

 
 
 

 

9 641.00 Kč  bez DPH

 

11 667.43 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

187

položek

9

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.