MIKROTIK • CCR1072-1G-8S+ • MikroTik CloudCore Router

 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CCR1072-1G-8S+ • MikroTik CloudCore Router
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Mikrotik 

KódAIR1821
Part No.CCR1072-1G-8S+
Vaše cena bez DPH 51 170.00   
Recyklační poplatek 1.50 (AP, RB, zdroj)   
Vaše cena s DPH 61 917.52   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Průmyslové řešení gigabitového routerboardu od Mikrotiku s 72-jádrovým procesorem Tilera umožňující přenos 1000 milionů packetů za sekundu, propustnost
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.

Průmyslové řešení gigabitového routerboardu od Mikrotiku s 72-jádrovým procesorem Tilera umožňující přenos 1000 milionů packetů za sekundu, propustnost 80Gbps.

Cloud Core Router je osazen osmi nezávisle připojenými 10G SFP+ porty přímo k CPU, dodává se v hliníkovém indoor case v provedení rack 1U s křidélky.

Osazen dotykovým LCD, obsahuje RouterOS licenci L6 Controller, 16GB ECC RAM, smart card slot, microUSB slot, standardní USB slot, microSD a 2x M.2 sloty.

Součástí dodávky dva redundantní napájecí zdroje

• 8x 10G SFP+ portů pro 10 Gigabit konektivitu
• 72-ti jádrový procesor Tilera, taktovací frekvence jednotlivých jader 1GHz
• Porty napřímo k CPU
• 1U rackmount provedení
• barevný dotykový LCD display

Technické specifikace:
Product code: CCR1072-1G-8S+
CPU nominal frequency: 1 GHz
CPU core count: 72
Size of RAM: 16 GB
Storage: 1 GB Onboard NAND, microSD slot
10/100/1000 Ethernet ports: 1
Power supply: 2x IEC C14 standard connectors 110/220V (Two redundant PSU)
Supported input voltage: 12 V
CPU temperature monitor: Yes
PCB temperature monitor: Yes
Voltage Monitor: Yes
Current monitor: Yes
Dimensions: 443x315x40mm
Weight: 3.8 kg (weight with packaging: 5kg)
ROS license level: 6
Operating System: RouterOS
CPU: Tilera Tile-Gx72 CPU
Max Power consumption: 100 W
Display: Color LCD, touchscreen
SFP: 8x 10G Ethernet SFP+ cages (Mini-GBIC; SFP module not included), DDMI support
Expansion: 1x microUSB 2.0, 1x regular USB 2.0, full size Smart Card slot, microSD slot, 2x M.2 slots with x4 PCIE 2.0, Key-M, module size support: 2242,2260,2280
Serial port: RJ45

Upozornění:
Výrobce MIKROTIK nevztahuje záruku na zařízení poškozená přepětím.
Zařízení je třeba na vstupech adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení.
Při venkovních instalacích je třeba používat stíněnou kabeláž (FTP/SFTP), příslušné přepěťové ochrany (pokud nejsou integrovány) a provést korektní a efektivní uzemnění.
Případným nerespektováním předepsaných instalačních postupů riskujete nevratná poškození aktivního prvku (vypálení ethernet chipu, poškození radiového miniPCI modulu).


Stránky o produktu:

http://routerboard.com/CCR1072-1G-8Splus


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Instalační průvodce v českém jazyce:  cz_manual_mikrotik.pdf
Manuál výrobce k diagnostice poškození jednotky přepětím:  Overvoltage_repair_manual_SEPT_2015.pdf
Manuál výrobce k dignostice a závad pro pozáruční či mimozáruční opravy CCR jednotek:  CCR_troubleshooting.pdf
Datasheet výrobce k produktu s technickou specifikací:  CCR1072_1G_8S_.pdf
Prohlášení o shodě:  CCR1072-1G-8S+_CE_DoC.pdf
Instalační průvodce výrobce:  ccr-72-series-qg.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Video

 
 
 
Video k produktu


 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Modulární napájecí zdroj 12V 150W pro Mikrotik Cloud Core Routery řady 1072.

 

 

1 678.00 Kč  bez DPH

 

2 032.20 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m. Kompatibilitní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM Data Rate: 10G Distance: 300m Mode: SM Wavelength: 850nm Connector: LC Format: SFP+

 

 

959.00 Kč  bez DPH

 

1 160.39 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 

 

384.00 Kč  bez DPH

 

466.46 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

 

 

288.00 Kč  bez DPH

 

350.30 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km: S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM) S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM) Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011

 

 

1 174.00 Kč  bez DPH

 

1 424.17 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Modulární napájecí HotSwap -48V DC zdroj pro telekomunikační účely pro Mikrotik Cloud Core Routery řady 1072.

 

 

1 678.00 Kč  bez DPH

 

2 032.20 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

QSFP 40G příslušenství ke Cloud Router Switchům umožňující využití jejich plného výkonového potenciálu. Q+BC0003-S+ umožňuje propojení aktivního prvku disponujícího QSFP+ portem s až čtyřmi prvky osazenými SFP+ porty

 

 

959.00 Kč  bez DPH

 

1 162.21 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

WIFIHW • 40G-DAC-01 • 1m QSFP+ 40G propojovací kabel

 

 

9 891.00 Kč  bez DPH

 

11 968.11 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

WIFIHW • 40G-DAC-03 • 3m QSFP+ 40G propojovací kabel

 

 

13 030.00 Kč  bez DPH

 

15 766.30 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.