Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

 
 
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Huawei 

KódAIR2321
Part No.HG8310M
Vaše cena bez DPH 499.00   
Recyklační poplatek 1.50 (AP, RB, zdroj)   
Vaše cena s DPH 605.61   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě.

Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem.

Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.
Maximální rychlost 2,488 Gbps (RX) a je 1,244 Gbps (TX).

Je napájena prostřednictvím 12V/0,5A adaptéru.
Napájecí adaptér je součástí balení.

Technické parametry:
• 1x GPON SC/UPC
• 1x Gigabit Ethernet port
• Rozměry: 9 x 8, 2 x 2, 5 cm
• Napájení 12V / 0,5A


Stránky o produktu:

https://support.huawei.com/enterprise/en/access-network/echolife-hg8310m-pid-9028636


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Datasheet výrobce k produktu s podrobnou technickou specifikací:  HG8310M_data.pdf
Podrobný uživatelský manuál výrobce k pokročilým systémovým nastavením jednotek ONT:  EchoLife ONT Configuration Guide.pdf
Instalační průvodce výrobce:  ONT_guide.pdf
Instalační příručka CZ:  ONT_CZ_manual.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Video

 
 
 
Video k produktu


 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 

 

1 237.00 Kč  bez DPH

 

1 498.59 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Optický patchcord SC/UPC - SC/UPC, SM, G657A, simplex, 1m

 

 

42.70 Kč  bez DPH

 

51.67 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Kazetový optický splitter 1x16 SC/APC, 2 mm

 

 

771.00 Kč  bez DPH

 

932.91 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 

1 portová optická zásuvka s elegantním vzhledem pro připojení optického vlákna

 

 

48.30 Kč  bez DPH

 

58.44 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 

WiFiHW • Optický adaptér SC/UPC, simplex, SM

 

 

8.20 Kč  bez DPH

 

9.92 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 

Optický pigtail, SM, G657A 0,9 mm, 2m, SC/UPC

 

 

23.50 Kč  bez DPH

 

28.44 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.