Huawei • EG8145V5 • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

 
 
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)
 
 
 
 
 
 
 
 

 Doporučujeme 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Huawei 

KódAIR3393
Part No.EG8145V5
Vaše cena bez DPH 1 190.00   
Recyklační poplatek 1.50 (AP, RB, zdroj)   
Vaše cena s DPH 1 441.72   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT Huawei určená pro použití v FTTH sítích.
Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty.

Zařízení podporuje bezdrátové síťě s protokoly IEEE 802.11a/b/g/n/ac, má dvě 2dbi antény. Pomocí WiFi můžete vytvořit více SSID.
Jednotka je vybavena řadou bezpečnostních prvků, jako je firewall nebo filtrování založené na MAC/UP/URL.

Technologie použité za účelem minimalizace spotřeby energie, maximální spotřebu energie pouze 15,5 W.

Velké množství vlastností Layer 3 a řízení šířky pásma (QoS) činí EG8145V5 atraktivním řešením pro FTTH sítě.

Smart interconnection
• Smart Wi-Fi coverage
• SIP/H.248 auto-negotiation
• Any port any service
• Parental control
• L2/L3(IPv4) forwarding: 1G uplink, 2G downlink

Smart service
• Scheduled Wi-Fi shutdown
• Smart Wi-Fi sharing: Portal/802.1x authentication, SoftGRE-based sharing

Smart O&M
• IPTV video quality diagnosis
• eMDI
• Rogue ONT detection and isolation from the OLT
• Call emulation, and circuit test and loop-line test
• PPPoE/DHCP simulation testing
• WLAN emulation

Layer 3 nastavení
• PPPoE/Static IP/DHCP
• NAT/NAPT
• Port forwarding
• ALG, UPnP
• DDNS/DNS server/DNS client
• IPv6/IPv4 dual stack, and DS-Lite
• Static/Default routes
• Multiple services on one WAN port

QoS funkce
• Ethernet port rate limitation
• 802.1p priority
• SP/WRR/SP+WRR
• Broadcast packet rate limitation

Bezdrátové rozhraní:
• IEEE 802.11 b/g/n (2.4G)
• IEEE 802.11 a/n/ac (5G)
• 2 × 2 MIMO (2.4GHz & 5GHz)
• Antenna gain: 5dBi
• WMM/Multiple SSIDs/WPS
• 2.4GHz & 5GHz concurrent
• Air interface rate: 300 Mbit/s (2.4G); 867 Mbit/s (5G)

Technické parametry:
• Port GPON (třída B+)
• 4 porty Gigabit Ethernet (LAN)
• 1 porty POTS (telefonní)
• podpora bezdrátových sítí IEEE 802.11ab/g/n/ac
• dvě externí antény 2 dBi
• USB 2.0 port
• četné funkce Layer 3 QoS


Stránky o produktu:

https://e.huawei.com/en/products/enterprise-transmission-access/access/onu/echolife-eg8145


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
Datasheet výrobce k produktu:  EG8145V5 Datasheet 02.pdf
Podrobný uživatelský manuál výrobce k pokročilým systémovým nastavením jednotek ONT:  EchoLife ONT Configuration Guide.pdf
Instalační průvodce výrobce:  ONT_guide.pdf
Uživatelský manuál v ČJ:  ONT_CZ_manual.pdf
 
 
 
 
 
 
 

Video

 
 
 
Video k produktu


 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 
 
 
 

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

Huawei HG8245Q2 je ONT jednotka určená pro použití v síti GPON. Disponuje čtyřmi gigabitový ethernetovými porty, 2x telefonními porty (POTS), 1x USB portem a optickým portem. Umožňuje duální přenos bezdrátové WiFi sítě ve dvou pásme

 

 

1 746.00 Kč  bez DPH

 

2 114.48 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

HG8245H je klientská jednotka GPON ONT Huawei určena pro použití v FTTH sítích. Má 2 telefonní porty, 4 porty Gigabit Ethernet (LAN), USB a GPON třída B+. Zařízení podporuje bezdrátové síťě s protokoly IEEE 802.11b/g/n, má dvě 2dbi antény. Pomocí WiFi můž

 

 

1 198.00 Kč  bez DPH

 

1 451.40 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.