WiFiHW • Optická spojka SC/APC, simplex, SM

 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optická spojka SC/APC, simplex, SM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3643
Part No.SM-SC-APC-S
Vaše cena bez DPH 5.20   
Vaše cena s DPH 6.29   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • Optický adaptér SC/APC, duplex, SM
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

Optická spojka sloužící ke spojení patchkabelů a okonektorovaných vlákennebo kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek nebo optických van.

Technické parametry:
• Konektor: SC/APC - SC/APC
• Typ: Single Mode
• Model: simplex


 
 
 
 
 
 
 

Související produkty

 
 
 

Distribuční box • SJ-ODB-SK06-A-1 • nástěnný, 24 vláken, neosazený

 

 

757.00 Kč  bez DPH

 

915.97 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 

1 portová optická zásuvka s elegantním vzhledem pro připojení optického vlákna

 

 

30.30 Kč  bez DPH

 

36.66 Kč  s DPH
 




 
 
 
 

WiFiHW • SJ-FTTH-SK18-A2 • Distribuční box 96 vl., 24 SC adaptérů

 

 

1 285.00 Kč  bez DPH

 

1 554.85 Kč  s DPH
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.