UBIQUITI • UF-Instant • UFiber Instant GPON ONU optický modul

 
 
 
 
 
 
 
UBIQUITI • UF-Instant • UFiber Instant GPON ONU optický modul
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

Ubiquiti Networks 

KódAIR3722
Part No.UF-Instant
Vaše cena bez DPH 1 000.00   
Recyklační poplatek 1.50 (AP, RB, zdroj)   
Vaše cena s DPH 1 211.82   
Záruka2 Roky
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
není skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2.
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

UF-Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2.


Modul je určený pro trasy dlouhé až 20km a je schopen komunikovat s OLT jednotkou asymetrickou rychlostí 2.4Gbps download a 1.2Gbps upload.

Technické specifikace:
Dimensions: 69.46 x 13.70 x 11.30 mm
Weight: 30 g
Networking Interfaces: (1) SC/APC, GPON WAN, (1) SGMII Ethernet LAN
Networking Interface Speeds
GPON WAN, ITU G.984: 2.488 Gbps Downstream, 1.244 Gbps Upstream
GbE LAN: 1 Gbps
Management Interface: In-Band Ethernet, PON
Normal Optical Power Range TX (Class B+): 1.5 to 5 dBm, RX: -28 to -8 dBm
Power Method: SFP
Power Supply: 3.3V
Max. Power Consumption: 2W
Supported Voltage Range: 3.3V
Processor Specs: MIPS 100 MHz
Memory Information: 32 MB DDR
Operating Temperature: -10 to 45° C
Operating Humidity: 10 to 90% Noncondensing
Certifications: CE, FCC, IC


Stránky o produktu:

https://store.ui.com/collections/operator-ufiber/products/uf-instant


 
 
 
 
 
 
 

Připojené soubory

 
 
 
UBNT manuál v českém jazyce:  cz_manual_airmax.pdf
Datasheet výrobce k produktu s podorbnou technickou specifikací:  uf_gpon.pdf
Referenční instalace v ČR:  UBNT_UFiber_CS_Radynet.pdf
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.