WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter

 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

WiFiHW 

KódAIR3898
Part No.MBN-PON-35
Vaše cena bez DPH 3 410.00   
Recyklační poplatek 3.00 (Všechna doposud nezařazená IT zařízení do 1kg)   
Vaše cena s DPH 4 129.73   
Záruka spotřebitel24 Měsíců
Záruka ostatní12 Měsíců
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Dostupnost
skladem

Skladem:

 
Objednat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WiFiHW • MBN-PON-35 • PON optical power meter
 
 
 
 
 
 

Produktové specifikace

 
 
 

3 v 1 PON tester pro výstavbu a údržbu optických sítí (EPON GPON xPON OLT-ONU 1310/1490/1550nm).

Vlastnosti:

  • Pro testování PON sítí
  • Simultální měření pro všechny 3 vlnové délky (1490 nm, 1550 nm, 1310 nm )
  • Použití v burst režimu na vlnové délce 1310 nm
  • Vlnové délky testuje separátně i simultánně
  • Protinárazový kryt




  • Optické specifikace
    1310 nm1490 nm1550 nm
    Měřící rozsah (DBm)CW+15 ~ -35+10 ~ -50+25 ~ -45
    bw+8 ~ 30
    < 0,4
    Spektrální propustnost1260 - 13601480 - 15001540 - 1560
    Izolace vln (dB)1490> 501310> 401310>40
    1550>501550>401490>40
    ORL (dB)-55
    Typ vláknaSingle mode
    Typ konektoruSC/PC
    Specifikace
    Přesnost±0.21 dB @ (22±2.5) °C, @ 1300 nm/ 1490 nm / 1550 nm
    JednotkydBm; dB; W
    Rozlišení0,1 dB
    Napájení3x AA baterie
    DisplayLED
    Uložení datVíce jak 1800 výsledků + USB rozhraní pro přenos dat do PC


     
     
     
     
     
     
     

    Připojené soubory

     
     
     
    Datasheet:  PON-Datasheet.pdf
    Návod k použití (CZ):  PON manual.pdf
     
     
     
     
     
     
     

    Dotaz k tomuto produktu

     
     
     
    Váš e-mail
    Dotaz
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     

    Poslat info

     
     
     
     

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

     
     
     
     
    Váš e-mail:
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    WWW:
    Komentář:
    Mám o tento produkt zájem: 
    Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Přihlášení
     
     
     
     

     

     
     
    Porovnat - 0 ks
     
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    Naposledy navštívené

     
     
     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     


     
     
     
     
     
     
    Košík
     

     

     



     
     
     


    Košík obsahuje:

     
    0 položek
    (0)
     
     
     
     
     

     

     

    Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.