Status: Novinka

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

15

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIKROTIK • XS+31LC10D • Kombinovaný 1.25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 modul (10km)

Upgradovaný model předchozí verze 10G SFP+ 10 km modulu modulu S+31DLC10D. Přidána podpora 25G SFP28 pro univerzální použití modulu.

 
 
 

 

2 431.00 Kč  bez DPH

 

2 941.51 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • MPOf/MPOf-OM3-2 • Optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

Optický MPO patch cord, MPOupc/MPOupc, female, MM, OM3, 12, Typ B, 2m

 
 
 

 

569.00 Kč  bez DPH

 

688.49 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRMD-400-80 Ra • Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky

JIROUS • JRMD-400-80 Ra • Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky

 
 
 

 

5 067.00 Kč  bez DPH

 

6 137.12 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRMD-400-80 Su • Parabolická anténa s precision držákem pro Summit jednotky

JIROUS • JRMD-400-80 Su • Parabolická anténa s precision držákem pro Summit jednotky

 
 
 

 

5 067.00 Kč  bez DPH

 

6 137.12 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRMD-400-80 Si • Parabolická anténa s precision držákem pro Siklu jednotky

JIROUS • JRMD-400-80 Si • Parabolická anténa s precision držákem pro Siklu jednotky

 
 
 

 

5 067.00 Kč  bez DPH

 

6 137.12 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JXEH-80 • Adaptér pro jednotky Siklu

JIROUS • JXEH-80 • Adaptér pro jednotky Siklu

 
 
 

 

1 235.00 Kč  bez DPH

 

1 500.40 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRME-400-80 Ra • Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky

JIROUS • JRME-400-80 Ra • Parabolická anténa s precision držákem pro Racom jednotky

 
 
 

 

5 850.00 Kč  bez DPH

 

7 084.55 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRME-400-80 Su • Parabolická anténa s precision držákem pro Summit jednotky

JIROUS • JRME-400-80 Su • Parabolická anténa s precision držákem pro Summit jednotky

 
 
 

 

5 850.00 Kč  bez DPH

 

7 084.55 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
JIROUS • JRME-400-80 Si • Parabolická anténa s precision držákem pro Siklu jednotky

JIROUS • JRME-400-80 Si • Parabolická anténa s precision držákem pro Siklu jednotky

 
 
 

 

5 850.00 Kč  bez DPH

 

7 084.55 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • VRS650 • Vrut s šestihranou hlavou 6x50

Vrut s šestihranou hlavou 6x50

 
 
 

 

3.00 Kč  bez DPH

 

3.63 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM1240M • Šroub M12 - 40mm - modrý zinek 8.8

Šroub M12 - 40mm - modrý zinek 8.8

 
 
 

 

11.20 Kč  bez DPH

 

13.55 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Hidrostank • VD400-HT-58x58K • Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost D400 (40t), kompozit

Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost D400 (40t), kompozit

 
 
 

 

9 061.00 Kč  bez DPH

 

10 963.81 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Hidrostank • VB125-HT-58x58K • Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), kompozit

Víko Hidrostank, 580x580mm, zatížitelnost B125 (12,5t), kompozit

 
 
 

 

3 990.00 Kč  bez DPH

 

4 827.90 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
Wodasport • X30 • Solární powerbanka Wodasport® SolarDozer X30, Outdoor Adventure™ 30100 mAh 7v1

Wodasport ® laděná edice smart VODOTĚSNÁ a nárazuvzdorná (IP65) outdoor powerbanka 30100mAh při napětí 5V s dvojitým bateriovým inteligentně řízeným okruhem s pomocným dobíjením 3000mA solar silicon panelem, postačí k nabití cca 14 smartpohonů. Může nabí

 
 
 

 

2 099.00 Kč  bez DPH

 

2 539.79 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • AF60-LR • airFiber 60GHz Long Range jednotka

airFiber 60 Long Range je vylepšená/výkonější verze 60GHz (57 až 71 GHz) pojítka od Ubiquiti Networks s Wave technologií pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti. Jedná se o Gigabitové PTP 60GHz řešení na vzdálenost až 12km.

 
 
 

 

8 914.00 Kč  bez DPH

 

10 787.76 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Novinka 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.