Status: Doporučujeme

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Doporučujeme 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

8

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Huawei • AP362 • 11 + 1 zdarma, WiFi 6 stropní Access Point eKitEngine

Huawei eKitEngine AP362 je stropní/nástěnný přístupový bod (AP) standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). Může současně poskytovat služby ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz (2x2 MIMO) a 5 GHz (2x2 MIMO) a dosahovat rychlosti zařízení až 2,975 Gb/s.

 
 
 

 

36 356.00 Kč  bez DPH

 

44 015.44 Kč  s DPH

 

20.40  RP

 Doporučujeme 

 sestava 

   
 
 
 
 
 
Huawei • AP361 • WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) stropní Access Point

Huawei eKitEngine AP361 je vnitřní přístupový bod (AP) standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). Poskytuje služby současně ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz (2x2 MIMO) a 5 GHz (2x2 MIMO) a dosahuje maximální rychlosti zařízení 1,775 Gb/s. Toto AP se vyznačuje velkou ší

 
 
 

 

1 931.00 Kč  bez DPH

 

2 338.57 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
-29%
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/APC-1-A-S • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-1-A • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

 
 
 

 

81.00 Kč  bez DPH

 

98.01 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • Wave-LR • 60GHz jednotka UISP Wave Long Range

Wave-LR je 60GHz point-to-multipoint (PtMP) klientské zařízení s vestavěnou 5 GHz zálohou (WiFi 6 - 802.11ax) od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti až 8km ideální pro poskytovatele internetu. Velice kompaktní a odolný zařízení je také vybaven

 
 
 

 

9 309.00 Kč  bez DPH

 

11 265.95 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
KOMSHINE • FC-30 • Precizní lámačka optických vláken

Nový patentovaný design precizní lámačky FC-30 se vyznačuje: • Životnost čepele až 48 000 řezů • Typický úhel řezu <0,5 stupně • Čepel z wolframové oceli vykazující vysoskou odolnost proti opotřebení, vysokou tvrdost a odolnost proti korozi

 
 
 

 

3 290.00 Kč  bez DPH

 

3 980.90 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
KOMSHINE • FX39 • Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorová

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 
 
 

 

38 990.00 Kč  bez DPH

 

47 183.95 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

477.00 Kč  bez DPH

 

577.17 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RB960PGS-PB • 5x GB Ethernet Router PowerBox Pro

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. PowerBox je výkonný RouterBoard založený na 800MHz procesoru s PoE výstupy určený pro venkovní nasazení. RouterBoard je možné napájet pros

 
 
 

 

1 980.00 Kč  bez DPH

 

2 397.86 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.