Status: Doporučujeme

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Doporučujeme 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

10

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MHPower battery • WPU-300-12 • Záložní zdroj MHPower, UPS, 300W, čistý sinus, 12V

UPS MHPower WPU-300 je ideální jako záložní zdroj k oběhovému čerpadlu, jako záložní zdroj ke kotli nebo jako záložní zdroj ke krbovým kamnům. Díky čisté výstupní sinusové křivce a robustnímu toroidnímu transformátoru je však vhodný i pro zálohování mnoha

 
 
 

 

1 734.00 Kč  bez DPH

 

2 104.19 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
V-SOL • V1600G0-B • GPON OLT 4x GPON,2GE(RJ45)+2x10GE(SFP+) Duální napájení, neosazené

4 portové GPON OLT se snadnou konfigurací přes webové rozhraní je ideální pro vytvoření menších sítí. Pokročilé L3 funkce.

 
 
 

 

19 160.00 Kč  bez DPH

 

23 185.66 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • SM-SC/APC-1-A-S • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

WiFiHW • PATCH-SM-SC/APC-1-A • Armored optický patchcord SC/APC, SM, G657B3 simplex, 1 m

 
 
 

 

81.00 Kč  bez DPH

 

98.01 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
SOLARIX • SXKD-6-FTP-PE • Venkovní FTP kabel Cat6, drát, Fca (500m cívka)

Instalační kabel Solarix s označením SXKD-6-FTP-PE je spolehlivý venkovní stíněný kabel kategorie 6 který je určený pro provoz ethernetových protokolů, včetně 2.5GBASE-T a 5GBASE-T.

 
 
 

 

6 400.00 Kč  bez DPH

 

7 744.00 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • CubeG-5ac60ay • 60GHz 802.11ay PtP/PtMP jednotka Cube 60Pro ac

Outdoor jednotka, která nahrazuje gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátový prvek standardu 802.11ay v bezlicenčním pásmu 60 GHz s 5GHz zálohou. Nejnovější produktová řada Cube 60 Pro posouvá výhody 60GHz sítí na další úroveň díky novému s

 
 
 

 

2 528.00 Kč  bez DPH

 

3 060.94 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
KOMSHINE • FX39 • Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorová

V oficiálním zastoupení výrobce Komshine pro ČR a SR si vám dovolujeme nabídnout nový 3D model svářečky optických vláken vybavené 6 motory pro přesné zarovnání vlákna.

 
 
 

 

38 990.00 Kč  bez DPH

 

47 183.95 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

WiFiHW • PLC-CT-1x8-LC-APC-2.0 • Kazetový optický splitter (ABS box), 1x8 LC/APC 2,0 mm

 
 
 

 

477.00 Kč  bez DPH

 

577.17 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
Huawei • EG8145V5 (UPC) • GPON ONT (1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 1x USB, WiFi 2,4+5GHz)

Echolive EG8145V5 je klientská jednotka GPON ONT určená pro použití v FTTH sítích. Disponuje 1x telefonním portem, 4x porty Gigabit Ethernet, 1x USB a 1x GPON porty. Disponuje duální WiFi 802.11a/b/g/n/ac 2,4/5GHz

 
 
 

 

970.00 Kč  bez DPH

 

1 175.76 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
TP-LINK • Deco M4(3-Pack) • AC1200 Kompletní domácí síťový Wi-Fi systém (3pack)

TP-LINK Deco M4 je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova. Využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy!

 
 
 

 

2 265.00 Kč  bez DPH

 

2 742.71 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN • MikroTik RouterBOARD

Nový model nové modelové řady RouterBoardů - RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN disponuje čtyřmi jádry na frekvenci 1400 Mhz s integrovanou hardwarovou akcelerací. Integrovaný radiový dual band modul 2,4 i 5 GHz s podporou 4x4 MIMO a 10 Gbit porty s možností roz

 
 
 

 

4 790.00 Kč  bez DPH

 

5 797.96 Kč  s DPH

 

1.70  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.