Status: Doporučujeme

 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Doporučujeme 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

9

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MEANWELL • AD-155B • Průmyslový napájecí zdroj 24V (155W) se zálohovací funkcí

Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well se zálohovací funkcí s nastavitelným výstupním napětím 24-29V a výstupním proudem až 5,5A pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. NORMY: 17. UL 60950-1 18. TUV EN 60950-1 19. EN 55022 C

 
 
 

 

1 079.00 Kč  bez DPH

 

1 307.41 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
Huawei • H806GPBD • GPON karta GPFD s 8porty a SFP C+ moduly

Huawei • GPBD • GPON karta GPBD s 8porty a SFP C+

 
 
 

 

17 160.00 Kč  bez DPH

 

20 765.41 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
Huawei • HG8310M • GPON ONT ( 1xGPON, 1xGE )

HG8310M je klientská jednotka GPON ONT pro FTTH sítě. Je vybavena 1x GPON SC/UPC a 1x Gigabit Ethernet portem. Terminál podporuje PON připojení na vzdálenost až 20 km.

 
 
 

 

499.00 Kč  bez DPH

 

605.61 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
UBIQUITI • PBE-5AC-Gen2 • 5GHz 25dBi 802.11ac outdoor jednotka PowerBeam Gen2

PowerBeam 5ac druhé generace přináší řadu vylepšení oproti předcházejícím modelovým řadám, jejž nahrazuje (PBE-5AC-300, PBE-5AC-300-ISO, PBE-5AC-400). Redesignovaný radiový modul vykazuje výrazně vyšší odolnost vůči rušení

 
 
 

 

2 233.00 Kč  bez DPH

 

2 703.75 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBSXTsq5nD • 5GHz MIMO 16dBi outdoor jednotka ''SXTsq Lite5''

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBoard s integrovaným 802.11a/n modulem ve vodotěsném UV odolném boxu s integrovanou dvoupolarizační anténou o zisku 16dBi. Jednotky SXT jsou d

 
 
 

 

720.00 Kč  bez DPH

 

873.02 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
MIKROTIK • RBDiscG-5acD • Outdoor 802.11ac 21dBi jednotka DISC Lite5 ac

Výkonná 21dBi venkovní jednotka určená k budování P-t-P spojů či připojování klientských stanic za bezkonkurenční cenu! Duální (2x2 MIMO) jednotka od Mikrotiku s podporou 802.11a/n/ac standardů a reálnou přenosovou rychlostí 180 Mbps.

 
 
 

 

999.00 Kč  bez DPH

 

1 214.84 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
WiFiHW • FFS40 • 3D optická svářečka

3D optická svářečka pro použití s vlákny SM, MM, DS, NZ-DS (G655), EDF. Vlastnosti: 4,3" barevný displej, Plně automatický, poloautomatický a ruční provoz, aplikovatelná na vlákna, kabely a SOC (spojovací konektory), Uživatelsky přívět

 
 
 

 

26 990.00 Kč  bez DPH

 

32 659.71 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
TP-LINK • Archer C6 • Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC1200

Router Archer C6 vytváří spolehlivou a bleskurychlou síť díky technologii Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlost přenosu dat až 300 Mb/s, která dostačuje pro každodenní práci, jako je psaní e-mailů a surfování na webu, zatímco rychlost v pásmu 5

 
 
 

 

660.33 Kč  bez DPH

 

800.81 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 Doporučujeme 

     
 
 
 
 
 
FiberTechnic • 175736HP-D • venkovní rozvaděč FTTH 36HP 18xSC duplex + 6xSC simplex s přístupovými dveřmi

Venkovní rozvaděč • FTTH SSF-1757/290/194 • FTTH 36HP 18xSC duplex + 6xSC simplex s přístupovými dveřmi

 
 
 

 

8 498.00 Kč  bez DPH

 

10 282.58 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 Doporučujeme 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     B 

     Bazar 

     D 

     Doporučujeme 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Doprodej 

     V 

     Výroba ukončena 

     P 

     Připravujeme 

     D 

     Dočasně nedostupné 

  • - je skladem

    - na cestě (termín po přihlášení)

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
 
 
 

 

 
 
Porovnat - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
Košík
 

 

 



 
 
 


Košík obsahuje:

 
0 položek
(0)
 
 
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu files.wifihw.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.